Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > 12-letni syn Kasi Cichopek założył profil na Instagramie. Zdumiewające treści
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 25.03.2022 12:17

12-letni syn Kasi Cichopek założył profil na Instagramie. Zdumiewające treści

Cichopek
fot. TRICOLORS/East News, instagram.com/marcinhakiel/

12-letni syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela założył profil na Instagramie. Tancerz oznaczył go w jednym ze swoich postów. Nastolatek opublikował nagranie, na którym padają wulgarne słowa.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel wzięli ślub w 2018 roku. Doczekali się dwójki dzieci: Adama i Heleny. Niestety po 17 latach związku podjęli decyzję o rozstaniu. Syn słynnej pary Adam ma 12 lat i jak się okazuje, posiada już konto na Instagramie.

Marcin Hakiel oznaczył profil syna

Marcin Hakiel od opublikowania ich wspólnego oświadczenia o rozstaniu stał się bardziej aktywny na Instagramie. Tancerz nie udostępnia już rodzinnych zdjęć, jak dotychczas, ale głównie takie, na których jest sam. Ostatnio pokazał jednak, że spędza czas ze swoim synem i udostępnił ich wspólną fotografię, którą podpisał: "boyswillbeboys".

Na InstaStories także pochwalił się wspólnymi ujęciami i pokazał, jak razem z synem ćwiczy na siłowni. Oznaczył wtedy jego profil.

Syn Kasi Cichopek i Marcina Hakiela ma profil na Instagramie

Na profilu 12-letniego Adama Hakiela dotychczas pojawiły się dwa posty. Oba związane są z muzyką. W jednym opublikował nagranie z koncertu Maty, na którym słychać wulgarne słowa. Drugi post zawiera zdjęcia z tego koncertu. W komentarzach pod postem także można przeczytać niecenzuralne wyrażenie.

Obecnie profil syna Kasi Cichopek i Adama Hakiela jest obserwowany przez 362 osoby. Natomiast nastolatek obserwuje 525 profili użytkowników Instagrama. Chociaż nie publikuje swoich zdjęć, to jego wizerunek można zobaczyć na profilu taty, który regularnie pokazuje ich wspólne fotografie.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: instagram.com, jastrzabpost.pl