Anna Starmach
Instagram/ Anna Starmach
Jessika Piechocka - 28 Stycznia 2021

Ania Starmach o ustawie antyaborcyjnej. "Nie wierzę"

Ciężarna Ania Starmach wypowiedziała się ws. ustawy antyaborcyjnej. Na Instagramie opublikowała szczery post: "Nie wierzę w to co się wczoraj stało".

Anna Starmach to popularna kucharka i jurorka w programie MasterChef. Urodziła się 15 maja 1987 roku w Krakowie. Od 2017 roku jest w związku małżeńskim z Piotrkiem Kuskiem, z którym ma dziecko. Jurorka niedawno poinformowała fanów, że jest w drugiej ciąży.

Anna Starmach o ustawie antyaborcyjnej

Nie da się ukryć, że temat ustawy antyaborcyjnej to swego czasu jeden z głośniejszych, wzbudzający wiele sprzecznych emocji tematów. Wczoraj (28.01) wyrok Trybunału Konstytucyjnego opublikowany został w Dzienniku Ustaw.

Na jego mocy orzeczono, że przepis ustawy antyaborcyjnej z 1993 r. zezwalający na aborcję w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niekonstytucyjny. Wyrok TK wywołał w kolejnych tygodniach w całym kraju falę protestów.

Z decyzją rządu nie zgadza się wiele osób w tym Anna Starmach, która udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma się za brzuch.

Aleksandra Żebrowska pokazała intymne zdjęcie z dzieckiem. Jeden szczegół przykuł wzrok fanówAleksandra Żebrowska pokazała intymne zdjęcie z dzieckiem. Jeden szczegół przykuł wzrok fanówCzytaj dalej

Nie wierzę w to co się wczoraj stało. Nie wierzę, że ktoś zadecydował ZA NAS - napisała w poście przyszła mama.

Fani podpisali się pod słowami Ani Starmach

Pod fotografią i szczerym wpisem pojawiło się wiele słów ze strony fanów. Obserwatorzy jak widać, również nie zgadzają się z decyzją rządu.

Jedyne co tą decyzją zrobili to fakt, że zabrano możliwość przerwania ciąży kobietom, które na to nie będzie stać... W zamian będzie tylko więcej zgonów kobiet przez pseudo zabiegi w podziemiu lub branie jakichś leków na własną rękę, wstyd mi za kraj, w którym żyje, a jeszcze bardziej mi wstyd za ludzi, którzy ten rząd wybrali - skomentowała jedna kobieta.

Co do wczorajszego dnia to porażka całkowita, brak słów i smutek... Mieć wybór czy to tak wiele - dodała inna osoba.

Każda kobieta powinna mieć wybór - czytamy pod postem.

To, co ja uważam, to moje. To, co ktoś uważa, to jego!!!!! I tyle! Jestem z Panią Pani Aniu. Też w ciąży i też pełna - nawet nie wiem jak to nazwać - żal? - wyznała fanka.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Instagram; Onet.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News