portalparentingowy.pl
Agnieszka Kaczorowska

East News / TRICOLORS

Agnieszka Kaczorowska przekazała radosne wieści o swoich córkach

16 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim Instagramie wzruszający post. Okazuje się, że jej starsza córka Emilia w wyjątkowy sposób zareagowała na pojawienie się w domu młodszej siostrzyczki. Chociaż na początku była bardzo nieśmiała, później zaczęła się oswajać. Pod wpisem Agnieszki pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanek.

Córka Agnieszki Kaczorowskiej - Emilia, doczekała się właśnie młodszej siostry Gabrysi. Kaczorowska niedawno urodziła. Jak wyznała we wpisie na Instagramie, Emilia jest coraz odważniejsza w stosunku do swojej małej siostry. Najbardziej wzruszający moment nastąpił, gdy Agnieszka tylko pojawiła się znowu w domu. Jak przyznała, obie z Emilką bardzo się za sobą stęskniły.

Córka Agnieszki Kaczorowskiej poznała się już ze swoją młodszą siostrzyczką

Pojawienie się nowego dziecka w rodzinie zawsze wiąże się z dużymi emocjami - nie tylko dla rodziców, ale także dla starszego rodzeństwa. Właśnie z takim problemem ostatnio zmierzyła się Agnieszka Kaczorowska, która urodziła drugą córeczkę. Dziewczynka ma na imię Gabrysia i od kilku dni jest już razem z mamą w domu. Jak na przyjazd młodszej siostrzyczki zareagowała starsza córka tancerki?

Okazuje się, że na samym początku Emilka bała się podejść do Gabrysi i wydawała się być przestraszona. Jednak po godzinie podeszła i po raz pierwszy jej dotknęła.

- Emisia od razu dotknęła mój brzuch i powiedziała „tam nie ma Gabi”, ale przez ponad godzinę nie chciała podejść do Maluszka. Ok -nic na siłę -pisze na Instagramie Kaczorowska. - nagle coś zaskoczyło. Podeszła, dotknęła stópek, rączek, uśmiechnęła się szczerze i zaczęła skakać ze szczęścia. Poczuła, że wreszcie jesteśmy wszyscy razem w domu.

Kaczorowska: Moim zdaniem rozmowa z dzieckiem to podstawa. Niezależnie od tego, w jakim jest wieku

Agnieszka nie ukrywa swojej radości. Jak dodała, codziennie Emilka staje się coraz bardziej odważna w stosunku do siostry. Mało tego, jest też bardzo wyrozumiała i wie, że rodzice muszą teraz poświęcać czas nie tylko jej, ale także Gabrysi:

Ma ogromne zrozumienie kiedy może położyć ją spać tata, a kiedy mama. Sama mówi, że mama ma mleczko, a tata nie ma. Z początku wyzwaniem był dla niej głośny płacz Gabi, byla przestraszona. Teraz już się przyzwyczaiła. Z każdym dniem odważa się na coraz więcej… 

Gwiazda podkreśliła, że obserwowanie, jak między dziewczynkami powoli rodzi się prawdziwa więź, jest dla niej bardzo wzruszające. Jak stwierdziła, bardzo obwiała się tego momentu, gdy Emilia pozna Gabrysię, ale dziś jest pewna jednego: rozmowa z dzieckiem to podstawa. Niezależnie od tego, w jakim jest wieku.

My zgadzamy się z Agnieszką bez dwóch zdań. To prawda, że dzieci rozumieją i z pewnością chciałyby być traktowane poważnie i z uwagą.

Zobacz post:
Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:
  • Dziewczynka została uzdrowiona komórkami macierzystymi od siostry

  • Która rodzina odnosi większe sukcesy? Mało kto umie wskazać poprawną odpowiedź

  • Jaki kształt twarzy ma twoje dziecko? Zwróć uwagę na ważny szczegół

Źródło: Instagram.com, Edziecko.pl

Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Podobne artykuły

Fotografia Knjazewy

Gwiazdy

Cztery lata temu uznano ją za najpiękniejsze dziecko świata. Anastazja Knjazewa opublikowała nowe zdjęcie

Czytaj więcej >
Mała dziewczynka

Gwiazdy

Agnieszka Dygant podzieliła się zdjęciem z dzieciństwa. Fani są zachwyceni

Czytaj więcej >
Michał Wiśniewski, Katarzyna Figura

Gwiazdy

Gwiazdy nadają swoim dzieciom oryginalne imiona. Oto najciekawsze z nich

Czytaj więcej >
Ciążowy brzuch

Gwiazdy

Ashley Graham zostanie matką bliźniaków. Modelka podzieliła się nagraniem USG

Czytaj więcej >
Wiśniewski

Gwiazdy

Wiśniewski pokazał 15-letnią córkę. Dziewczyna wygląda pięknie

Czytaj więcej >
Sylwia Bomba

Gwiazdy

Sylwia Bomba jako nastolatka. Nie miała łatwo

Czytaj więcej >