Agnieszka Radwańska o macierzyństwie
instagram.com / aradwanska
Weronika Wasiak - 13 Stycznia 2021

Agnieszka Radwańska szczerze o macierzyństwie. Ma plan dot. wychowania synka

Agnieszka Radwańska, szczerze opowiedziała o macierzyństwie. Ujawniła, czego zamierza nauczyć swojego synka.

Odkąd Agnieszka Radwańska została mamą, sporadycznie dzieliła się na Instagrami zdjęciami maleństwa, bacznie strzegąc jego wizerunku. Nieczęsto jednak zdarzało jej się opowiadać o nowej roli, z jaką przyszło jej się zmierzyć. W końcu zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie dla Gali.

Agnieszka Radwańska o macierzyństwie

Dwa lata temu Radwańska przeszła na sportową emeryturę i od tego czasu bardziej skupia się na życiu rodzinnym, a nawet prowadzeniu mediów społecznościowych. Niedługo po opuszczeniu kortu tenisowego poinformowała również, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

W lipcu ubiegłego roku na świat przyszło oczko w głowie sportsmnnki - maleńki Kubuś. Radwańska co jakiś czas dzieli się z instagramowymi obserwatorami fotkami synka, a ostatnio, poraz pierwszy od dnia porodu, na łamach Gali, zdecydowała się opowiedzieć o macierzyństwie.

Myślę, że to jest jedno z największych wyzwań dla mnie jako matki – wychować go tak, żeby nie miało dla niego znaczenia, że od początku ma wszystko - przyznała dla Gali i zdradziła, czego zamierza nauczyć syna.

Wszystko poszło na żywo, dosadne słowa eksperta ws. 500 plus. Wszystko poszło na żywo, dosadne słowa eksperta ws. 500 plus. "500 plus na drugie dziecko było dobrym rozwiązaniem"Czytaj dalej

Wszystko ma już zaplanowane

Okazuje się, że Radwańska ma już plan i wie, jak chce wychować syna. Zdradziła, że jedną z wartości, jakich zamierza go nauczyć, jest pracowitość.

To jest mój cel, by pokazać Kubusiowi, że pieniądze nie biorą się znikąd. Że na nie trzeba sobie zapracować, że nic nie ma za darmo - przyznała w rozmowie z Galą.

Sportsmenka podkreśliła również, jak wiele radości daje jej macierzyństwo.

Daje mi poczucie, że nic innego się nie liczy, tylko ten dzieciaczek, który jest koło mnie. Ten uśmiech, którego nie da się z niczym porównać - dodała.

Okazuje się, że narodziny syna nie tylko wywróciły życie Radwańskiej do góry nogami, ale też pozwoliły jej zrozumieć, czego tak naprawdę chce. W najbliższych planach tenisistki znajduje się bowiem zbudowanie rodzinnego gniazda, które zapewni jej i dziecku bezpieczeństwo i poczucie spokoju.

Wreszcie chcę mieć wymarzony dom, docelowy, przemyślany, przystosowany dla dzieci. To jest mój plan na najbliższe lata. Plus jestem mamą na cały etat i to mi się bardzo podoba - podkreśliła.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News