Agustin Egurrola zostanie tatą
instagram.com / agustinegurrola
Weronika Wasiak - 14 Stycznia 2021

Dopiero poinformował o ślubie, niebawem zostanie tatą? Agustin Egurrola zdradził, jak nazwie swoje dziecko. Ciężko uwierzyć

Agustin Egurrola dopiero ujawnił, że kilka tygodni temu zawarł związek małżeński. Tymczasem serwisy plotkarskie obiegła radosna nowina - znany choreograf zostanie tatą. Znamy płeć dziecka i wiemy, jakie imię rozważa gwiazdor.

Agustin Egurrola od lat bryluje w rodzimym show-biznesie i przyzwyczaił już fanów do tego, że życie prywatne stara się raczej trzymać zdala od blasku fleszy. Fanów nieszczególnie więc zdziwił fakt, że tancerz o swoim ślubie poinformował, dopiero gdy było już po wszystkim. Teraz do sieci dotarła kolejna, niesamowita wiadomość.

Agustin Egurrola zostanie tatą

Ulubieniec widzów TVN długo ukrywał przed światem, że planuje ślub. Również jego ukochana Diana nie uchyliła, choć rąbka tajemnicy. Oboje do samego końca starannie dbali o to, by o uroczystości nie wiedział nikt, a tym bardziej, by nie pojawił się żaden nieproszony gość.

W końcu, gdy byli gotowi, a co ważniejsze, gdy było już po wszystkim, z dumą poinformowali, że wzięli ślub, a kilka romantycznych zdjęć opublikowali w mediach społecznościowych. Jeszcze nim emocje opadły, kolorową prasę obiegły kolejne wieści - jak donosi Jastrząb Post, opierając się o relację informatora Pudelka, już za kilka miesięcy Agustin Egurrola zostanie tatą.

Dodatkową podpowiedzią, a jednocześnie potwierdzeniem, miał być też wpis Diany, który opublikowała na Instagramie, dzieląc się ze znajomymi radosną nowiną. Ukochana choreografa miała przyznać, że "to dla niej najlepszy prezent na Gwiazdkę". Ponadto, dodała hasztag #mybabyboy i niebieskie serduszko, sugerując, że spodziewa się chłopca.

Marlena Maląg o dodatkowym zasiłku opiekuńczym. Marlena Maląg o dodatkowym zasiłku opiekuńczym. " Ważna informacja dla rodziców"Czytaj dalej

Wiele wskazuje na to, że lada moment Agustin powita na świecie syna i spełni się jego największe marzenie, o którym mówił jakiś czas temu. Wówczas zdradził również, jakie będzie chciał nadać mu imię.

Zadziwiające imię dla dziecka

Jak przytacza Jastrząb Post, nie tak dawno gwiazdor udzielił wywiadu, w trakcie którego przyznał, że marzy o ślubie i synu. Wyjawił też, że w jego rodzinie jest tradycja nadawania chłopcom tego samego imienia, a jest nim... Agustin Egurrola.

W mojej rodzinie jest taka tradycja, że wszyscy mężczyźni nazywają się Agustin Egurrola (…). Zastanawiam się, czy mój syn będzie się nazywał Agustin Egurrola Junior? - mówił.

Czy rzeczywiście tak nazywać będzie się synek tancerza? Być może już niebawem ten sam zdecyduje się o tym opowiedzieć.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News