Aleksandra Żebrowska pokazała, jak karmi syna
instagram.com / olazebrowska
Weronika Wasiak - 13 Stycznia 2021

Żona Michała Żebrowskiego na intymnym zdjęciu. Pokazała, jak karmi synka, fanki nie wytrzymały

Aleksandra Żebrowska pokazała intymną chwilę ze swojego życia. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym karmi synka piersią. Fanki nie wytrzymały.

Chociaż Aleksandra Żebrowska bacznie strzeże prywatności dzieci, w sieci słynie wręcz ze swojej niezwykłej otwarci, jeśli mówić o macierzyństwie. Żona aktora chętnie dzieli się z obserwatorami odważnymi zdjęciami, w szczególności z karmienia piersią, do których pozuje w wannie czy zupełnie nago. Każda fotografia odbija się szerokim echem w sieci, ale tym razem reakcja internautek okazała się szczególnie zaskakująca.

Aleksandra Żebrowska na intymnym zdjęciu

Niewielu wie, że ukochana Michała Żebrowskiego nosi ze sobą spory bagaż przykrych doświadczeń. Aleksandra kilkukrotnie poroniła, a także przeżyła ciążę pozamaciczną. Na szczęście nie poddała się i dziś może cieszyć się opieką nad dwoma latoroślami - Henrykiem i kilkumiesięcznym Franciszkiem, którego razem z mężem zdrobniale nazywają Feliksem.

„Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko - nawet z najbliższymi. Sama mam kilka takich za sobą - poronienia i na dokładkę ciążę pozamaciczną pod koniec zeszłych wakacji. Oprócz wsparcia kochającej rodziny (i pizzy przemycanej do szpitala przez moje siostry), jedna z rzeczy, które najbardziej podnosiły mnie wtedy na duchu, to świadomość, że tak wiele kobiet ma za sobą podobne historie. Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły - pisała na Instagramie w październiku ubiegłego roku.

Odkąd Aleksandra dowiedziała się o swojej drugiej ciąży, chętnie pokazywała jej przebieg w sieci. Tam też krótko po porodzie podzieliła się z obserwatorami pierwszym zdjęciem maluszka, bacznie przy tym strzegąc jego wizerunku. Od tego momentu żona aktora regularnie zdradza fanom najciekawsze fragmenty z życia, często przełamując tabu. Ostatnio wrzuciła na Instagram kolejne zdjęcie, na którym karmi Feliksa piersią - skąpani w promieniach zachodzącego słońca, cieszą się wspólną chwilą w drewnianym domku.

Rodzice musieli natychmiast zmienić imię dziecka. Urząd stanu cywilnego od razu je odrzuciłRodzice musieli natychmiast zmienić imię dziecka. Urząd stanu cywilnego od razu je odrzuciłCzytaj dalej

Co na obiad? - skwitowała żartobliwie.

Obserwatorki nie wytrzymały

Bardzo intymny kadr, którym wiele celebrytek być może nie odważyłoby się podzielić, wywarł ogromne wrażenie na obserwatorkach Aleksandry. Ta zresztą wielokrotnie już ujęła ich swoją odwagą i otwartością. Tym razem jednak pod postem pojawiło się morze wyjątkowo pochlebnych komentarzy.

Jakie piękne, klimatyczne zdjęcie! - zachwala jedna z obserwatorek.

Cisza, spokój, intymnie - podkreśla kolejna.

Przepiękne zdjęcie! Kwintesencja kobiecości, macierzyństwa - pisze jeszcze inna.

Zdjęcie zachwycające i wzruszające. Temat, światło, kolory, postaci. Pod każdym względem - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News