portalparentingowy.pl
Aleksandra Karczmarczyk

instagram.com/anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk przekazała radosną nowinę. Właśnie urodziła

28 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Anna Karczmarczyk popularność zyskała dzięki rolom w produkcjach m.in. takich jak: "M jak miłość", "Na Wspólnej", "Galerianki" czy "Zakochani po uczy". Niebawem będziemy mogli ją oglądać w głośnej produkcji "Dziewczyny z Dubaju". Aleksandra jest znakomitą aktorką, która strzeże swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i pochwaliła się w sieci bardzo osobistą, ale jednocześnie cudowną wiadomością - została mamą.

Aktorka długo ukrywała przed fanami błogosławiony stan, bowiem radosną nowinę przekazała zaledwie kilka tygodni przed rozwiązaniem. Teraz zdradziła, że dziecko jest już na świecie. Pokazała z tej okazji specjalne zdjęcie.

Aleksandra Karczmarczyk długo ukrywała ciążę

Jakiś czas temu na profilu Aleksandry pojawiło się wyjątkowe zdjęcie z rzucającym się w oczy, sporych rozmiarów brzuszkiem. Szybko okazało się, że aktorka nie tylko spodziewa się dziecka, ale też, że do porodu już bliżej niż dalej.

Fani momentalnie zasypali ją gratulacjami i pytaniami o maleństwo. Ta jednak nie zdradzała zbyt wielu szczegółów, jak zresztą przez resztę ciąży. Na Instagramie Oli sporadycznie pojawiały się fotki, na których eksponowała rosnący brzuszek, jednak niechętnie opowiadała o błogosławionym stanie.

Zdaje się, że radosne niespodzianki to prawdziwa domena Karczmarczyk, bowiem trzy lata temu niespodziewanie ogłosiła, że wyszła za mąż. Wybrankiem jej serca jest Pascal Litwin. Teraz zrzuciła na kolorową prasę kolejną bombę ciekawostek, informując, że właśnie została mamą.

Fani śpieszą z gratulacjami

W przeciwieństwie do innych celebrytek, Karczmarczyk nie ogłosiła przyjścia na świat dziecka jego zdjęciem na Instagramie, czy choćby uwiecznieniem na fotce maleńkiej rączki czy stópki.

Aleksandra osobiście zapozowała przed obiektywem, wykonując selfie, i posyłając do fanów szeroki uśmiech. Pod zdjęciem zamieściła obszerny wpis, dziękując personelowi szpitala i zdradzając, że właśnie została mamą.

- I stało się światło! [...] Czułam się zaopiekowana w tych ważnych dla nas dniach. DziękujeMy już we troje. PS Smutno mi tylko, że przez covid nie miałam okazji pospacerować po tych przepastnych korytarzach i skoczyć na colkę do sklepiku - może przy drugim się uda - napisała.

Fani nie zwlekali zbytnio z gratulacjami, bo już w kilka minut zasypali nimi cały post.

- Gratulacje, ściskam

- Dużo zdrówka dla was

- Gratuluję - czytamy pod zdjęciem.


Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

  • Brytyjka będąc w ciąży po 3 tygodniach zaszła w kolejną ciążę

  • Kobieta podczas porodu dowiedziała się, że ma podwójny system rozrodczy

  • Mama znalazła w łóżku dziecka nietypowe robaki. Okazało się, że nie były to pluskw

Źródło: Instagram

Weronika WasiakAutor

Redaktor portalu Portalparentingowy.pl. Wcześniej byłam związana z pracą w portalu Pikio.pl, gdzie pełniłam funkcję redaktora. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Podobne artykuły

Ciążowy brzuch

Gwiazdy

Ashley Graham zostanie matką bliźniaków. Modelka podzieliła się nagraniem USG

Czytaj więcej >
Wiśniewski

Gwiazdy

Wiśniewski pokazał 15-letnią córkę. Dziewczyna wygląda pięknie

Czytaj więcej >
Sylwia Bomba

Gwiazdy

Sylwia Bomba jako nastolatka. Nie miała łatwo

Czytaj więcej >
Księżniczka Beatrice

Gwiazdy

Księżniczka Beatrice urodziła. Ujawniono płeć dziecka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kylie Jenner potwierdziła drugą ciążę. Fani gratulują

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, jak radzi sobie jako mama. Prysznic musi brać "na raty"

Czytaj więcej >