Kryształy
Instagram/ Apothecary of Crystals
Jessika Piechocka - 7 Stycznia 2021

Nowy kontrowersyjny trend: kryształy płodności. Na czym polega ta metoda?

W ostatnim czasie kryształy płodności zyskują bardzo dużą popularność wśród metod, które można wybrać, aby pomóc w płodności. Uważa się, że kryształy leczą, ale czy to działa?

Kryształy są piękne, wiele osób marzy, aby je posiadać, ale nie wiele osób wie, że wykorzystywane są one również do ​​leczenia. Istnieje grupa ludzi, którzy uważają, że kryształy pomogły im w odzyskaniu płodności.

Czy kryształy pomagają w płodności?

Nie wszyscy wierzą w to, że kryształy mają lecznicze moce. Naukowcy twierdzą, że jest to bardziej placebo i podkreślają, że wszystko jest w głowie. Czy to oznacza, że ​​ci, którzy używali kryształów płodności i zaszli w ciążę, zostali oszukani? I tak i nie. Od medycznej strony - tak. Natomiast pomogło im to dzięki pozytywnemu myśleniu zajść w ciążę.

Wiele osób starających się o potomstwo, borykających się z problemami z zajściem w ciążę "łapie się" najróżniejszych metod. Według The Guardian Niravi Payne amerykańska specjalistka od płodności, z 17-letnim doświadczeniem, stwierdziła, że ​​problemy z niepłodnością można przypisać doświadczeniom w łonie matki lub dzieciństwie i wczesnej dorosłości, które sprawiają, że kobiety są emocjonalnie niezdolne do zajścia w ciążę.

Wiele osób w ostatnim czasie spróbowało skorzystać z kryształów płodności, ponieważ nie mieli nic do stracenia. Jeden kryształ może mieć kilka "uzdrawiających mocy". Nie istnieje jeden konkretny kamień, który nazywany był "kryształem płodności".

Minister Czarnek na temat powrotu do placówek i zmian programowych. Podany został najbardziej realny sceneriuszMinister Czarnek na temat powrotu do placówek i zmian programowych. Podany został najbardziej realny sceneriuszCzytaj dalej

Kiedy ktoś trzyma kryształ blisko ciała, uważa się, że nieustannie płynąca energia ciała przeplata się z dobroczynną energią kryształu. Kryształ na początku przed użyciem trzeba oczyścić. Niektórzy robią to za pomocą wody różanej, szałwii lub światła słonecznego.

Gdy kryształ jest oczyszczony, trzeba zbliżyć go do ciała i być skoncentrowanym na wysyłaniu swoich zamiarów do kryształu. Następnie warto nosić go ze sobą. Niektórzy ludzie nawet kładą się z nimi spać.

Nowy trend na płodność

Najróżniejsze kryształy można zobaczyć np. na Instagramie - Apothecary of Crystals. Kryształy, które związane są ze wspomaganiem płodności to: karneol, który pomaga w seksualności i kreatywności; moonstone jest uważany za uzdrawiający kamień; chryzopraz pomaga w smutku, jest dla tych, którzy mogą wpaść w otchłań samooceny; wzmacnia energię seksualną.

Kryształy płodności dla mężczyzn

  • piryt;
  • chryzopraz;
  • kwarc dymny.

Kryształy płodności dla kobiet

Kamień księżycowy

  • karneol;
  • perły;
  • kwarc różowy.

Przy "leczeniu niepłodności" bardzo często wykorzystywany jet również zielony awenturyn, który pomaga w problemach emocjonalnych, które mogą blokować energię. Istnieje wiele różnych diamentów w których moc wierzą ludzie starający się o dzieci. Nie ma natomiast dowodów, że szlachetne kamienie mogą pomóc w zachodzeniu w ciążę.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Babygaga.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News