bajka
Instagram/ Oksana Pashchenko
Jessika Piechocka - 12 Stycznia 2021

Hit Internetu. Artystka pokazała, jak księżniczki Disneya wyglądałyby w ciąży

Artystka Oksana Pashchenko pochwaliła się na Instagramie obrazkami, jak wyglądałyby księżniczki Disneya w ciąży i z dziećmi. "Lubię rysować temat dzieci, miłości, macierzyństwa i tak dalej, ponieważ przechodzę teraz przez te etapy w życiu".

Każdy, kto kiedykolwiek zastanawiał się, jak wyglądałyby późniejsze losy postaci z Disneya, może się teraz przekonać dzięki rosyjskiej artystce.

Gwiazdy Disneya w ciąży

Oksana Pashchenko zaczęła rysować księżniczki Disneya dwa lata temu, ponieważ wyobrażała sobie, jak mogą wyglądać kolejne etapy ich życia.

Jednym z obrazków wykonanych przez artystkę jest syrenka Arielka. Księżniczka ma na sobie długą czarną obcisłą suknię i stoi u boku kochanego.

Kolejny etap życia Arielki to wychowywanie dziecka, gdzie możemy zobaczyć księżniczkę z maluchem na rękach. Dziecko ubrane jest w żółte ubranko z płetwami.

Które dziecko w tej rodzinie jest adoptowane? Wiele osób popełnia błądKtóre dziecko w tej rodzinie jest adoptowane? Wiele osób popełnia błądCzytaj dalej

Belle z Pięknej i Bestii pozowała w niebieskiej sukni ze swoją drugą połówką, trzymając swój brzuch tak samo, jak kobiety na prawdziwych zdjęciach ciążowych.

Na drugim zaś zdjęciu Bell podobnie jak Arielka trzyma na rękach dziecko. Maluch bawi się porcelanową grzechotką.

Pashchenko dba również o to, aby w swoich rysunkach uwzględnić określone szczegóły, takie jak sposób, w jaki dziecko Belle nosi sukienkę, która pozornie inspirowana jest porcelaną w jej szafce kuchennej.

Jasmine i Aladdin pozują z dotykającymi się brzuchami na uroczym rysunku. Wyglądają naprawdę ślicznie.

Pashchenko pokazała również, co wydarzyło się po tym, jak Jasmine urodziła dziecko, ubierając je w śliczny kombinezon inspirowany jej ulubionym tygrysem Radżą.

Na Instagramie Oksany Pashchenko można zobaczyć wiele innych fotografii bajkowych kobiet w ciąży i z dziećmi.

Pashchenko powiedziała Today, że zainspirowała się do rozpoczęcia rysowania kolejnych rozdziałów dla księżniczek Disneya po tym, jak została mamą.

Moja ciąża była inspiracją. Od dwóch lat jestem na urlopie macierzyńskim i poświęcam się rysowaniu i pomyślałam, dlaczego nie uczynić księżniczek Disneya kontynuacją szczęśliwego zakończenia baśni? - powiedziała artystka.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Today.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News