nastolatek
Instagram/ mikeychanel
Jessika Piechocka - 19 Listopada 2020

Urodziła się chłopcem, a teraz jest w ciąży. Wszystko przez jeden szczegół

Nastolatka transpłciowa Mikey Chanel urodziła się z męskimi genitaliami i była wychowywana jako chłopiec, zaszła w ciążę po odkryciu, że ma również sprawne żeńskie narządy rozrodcze.

18-latka Mikey Chanel to nastolatka z Bostonu w stanie Massachusetts, która identyfikuje się jako kobieta, pomimo tego, że urodziła się chłopcem. Czuła się, że różni się od innych chłopców, z którymi dorastała, mimo że była wychowywana jako mężczyzna przez rodzinę. Teraz dowiedziała się, że jest w ciąży.

Transpłciowa Mikey Chanel jest w ciąży

Mikey kiedy była jeszcze w łonie matki, kiedy testy wykazały, że urodzi się jako dziewczynka, rodzice i lekarze byli w szoku, gdy maluch urodził się z męskimi genitaliami.

Kiedy Mikey wspomina dzieciństwo, mówi, że dla ludzi od samego początku było oczywiste, że różni się od innych dzieci.

"Dla każdego było oczywiste, że od samego początku byłam inna" - napisała Mikey na swoim Instagramie.

"W wieku pięciu lat bawiłam się torebkami cioci i nakładałam szminkę mojej mamy. Nigdy nie czułam się chłopcem. Byłam dość zniewieściała i tak naprawdę nigdy nie przeszedłem przez całe dorastanie chłopięce" - dodała dziewczyna.

Niesamowita ciąża

Dziewczyna wyznaje, że jako dziecko była prześladowana w szkole za to, jaka jest. Kiedy miała 13 lat Mikey zaczęła zastanawiać się, czy może być transpłciowa.

W ubiegłym roku przeszła rutynowe badania i okazało się, że ma wewnętrzne żeńskie narządy rozrodcze.

Lekarze powiedzieli mi, że mam szyjkę macicy, jajniki, macicę i jajowody i że mogę zajść w ciążę, jeśli zechcę" - wyznała Mikey.

Dziewczynie zdiagnozowano zespół przetrwałego przewodu Müllera (PMDS). Jest to rzadko spotykany stan, w którym dana osoba ma zewnętrzne męskie narządy płciowe, ale wewnętrzne narządy rozrodcze żeńskie

Ponieważ Mikey nie miał otworu pochwowego, trzy zapłodnione zarodki zostały wszczepione do jej jajowodu przez jamę brzuszną. Aktualnie jest w czwartym miesiącu ciąży i nie może doczekać się, kiedy urodzi malucha.

Źródło: Dailymail.co.uk

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News