Borys Szyc
Instagram/ Borys Szyc
Jessika Piechocka - 7 Stycznia 2021

Borys Szyc pokazał, jak wygląda jego 16-letnia córka. "Podobna do Henia"

Borys Szyc na Instagramie opublikował zdjęcia z córką. Dziewczyna kończy dziś 16 lat. Fani, kiedy zobaczyli jak wyrosła, nie pozostawili tego bez komentarza.

Borys Szyc jest polskim aktorem zarówno teatralbym jak i filmowym. Kiedy miał trzy miesiące, jego rodzice się rozstali i wychowywała go mama. Teraz jest szczęśliwym tatą córki Sonii i syna Henryka.

Borys Szyc pochwalił się córką

Borys w social mediach chętnie pokazuje swoje życie prywatne. Na Instagramie nie brakuje zdjęć z żoną Justyną, synkiem Henrykiem, ale wielokrotnie pojawia się również starsze dziecko aktora - 16-letnia córka Sonia.

Dziewczynka dzisiaj kończy 16 urodziny, dlatego tata postanowił wstawić fotografie przedstawiające dzieciństwo nastolatki i to jak wygląda aktualnie.

Jak to możliwe...16 lat minęło jak jeden dzień. No może dwa. Jesteś mądrą, piękną i wrażliwą osobą córeczko. Życzę Ci, żebyś była szczęśliwa, zdrowa i żebyś robiła to co kochasz. Na ostatnim zdjęciu widać co kochasz najbardziej... a ja najbardziej kocham Ciebie. Sto lat - napisał tata.

Kasia Cichopek zostanie mamą? Fani serialu M jak miłość będą wniebowzięciKasia Cichopek zostanie mamą? Fani serialu M jak miłość będą wniebowzięciCzytaj dalej

Na pierwszej fotografii możemy zobaczyć prawie dorosłą dziewczynę, która urosła w mgnieniu oka. Wcześniejsze zdjęcia dodane przez aktora ukazują tatę i córkę parę lat wcześniej.

Fani złożyli życzenia Sonii

Dziewczynka zarówno teraz jak i parę i paręnaście lat temu to czysty tata. Pod fotografiami pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami urodzinowymi.

Soniu, wszystkiego, co najlepsze! Bądź szczęśliwa! - napisała jedna internautka.

Najpiękniejsze życzenia dla Córci. Sto lat. Zdróweczka. Spełnienia marzeń - dodala inna.

Jaka Tatusiowa, piękna dziewczyna, wszystkiego, co najlepsze - czytamy w komentarzach.

Podobna do Henia, a więc do taty - zażartowala jedna z fanek.

Rodzina Borysa Szyca

21 marca 2020 na świat przyszedł syn Borysa Szyca - Henryk. Na Instagramach Justyny Nagłowskiej i Borysa Szyca pojawiły się informacje o powiększeniu rodziny.

Tego dnia nasz świat zmienił się bezpowrotnie. W tym dziwnym i trudnym czasie pojawił się owoc naszej miłości, przepełniając nas nadzieją, że świat jeszcze będzie bezpieczny, przyjazny i będziemy mogli wyruszyć razem, żeby go Heniowi pokazać. Ta istotka to mały cud, który przepełnia nas miłością, wdzięcznością i wzruszeniem, że wybrał nas na swoich rodziców - napisala mama.

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się, by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa - poinformował tata.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News