Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Córki Lewandowskich zrobiły manicure Paulinie Krupińskiej. Gwiazda pochwaliła się efektami w sieci
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 20.07.2022 17:06

Córki Lewandowskich zrobiły manicure Paulinie Krupińskiej. Gwiazda pochwaliła się efektami w sieci

Lewandowscy EA
fot. https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/, IMAGO/Imago Sport and News/East News

Anna Lewandowska już w przeszłości chwaliła się talentami swoich córek. Zwłaszcza starsza z nich przejawiała ogromne umiejętności i rozwijała się na różnych zajęciach dodatkowych. Teraz dziewczynki udowodniły, że potrafią również zrobić świetny manicure.

Paulina Krupińska pokazała na Instagramie, jakimi paznokciami może pochwalić się podczas wakacji w Hiszpanii. Jak się okazało, zrobiła je nie profesjonalna kosmetyczka, a trzy małe dziewczynki.

Córki Lewandowskich zrobiły paznokcie Krupińskiej

Paulina Krupińska zdobyła sławę dzięki zwycięstwu w konkursie Miss Polonia. Dość szybko modelka stała się prezenterką i zaczęła pojawiać się programach śniadaniowych, jak "Pytanie na śniadanie", a później "Dzień Dobry TVN". Pomimo napiętego grafiku gwieździe udało się znaleźć chwilę wytchnienia i wybrać na Majorkę. Obecnie odpoczywa z partnerem i dziećmi w domu Lewandowskich.

Z aktywności w mediach społecznościowych możemy wywnioskować, że Krupińska nie może narzekać na swój wypoczynek i miło spędza czas w Hiszpanii. Ewidentnie jej dzieci Jędrzej i Antonina polubiły się z córkami Lewandowskich, czego efekty mogliśmy niedawno zaobserwować. Trzy dziewczynki połączyły siły i pomalowały paznokcie gwiazdy. Swoją pracę zwieńczyły kolorowymi cyrkoniami.

- Paznokcie wykonały Tosia&Klara&Laura - czytamy.

Lewandowska angażuje się w rozwój córek

Jakiś czas temu Anna Lewandowska opowiadała o zajęciach dodatkowych, na które uczęszcza Klara. Trzeba przyznać, że dziewczynka ma całkiem przepchany grafik.

- W przedszkolu tu balet, tam karate (wiadomo). Niemiecki, angielski, dodatkowo w domu hiszpański w formie zabaw. Rowerek, pływanie, pianino. [...] W tym tygodniu jedziemy w góry, a ja właśnie googluje trenera Klary… chociaż na te trzy dni. Ah No i teatr raz w miesiącu. Przydałyby się jeszcze jakieś zajęcia ze sztuki… - opowiadała Lewandowska.

Nie wiemy, czy dziewczynka ostatecznie wybrała się na zajęcia ze sztuki, jednak niewątpliwie ma do niej pewien dryg. Paznokcie, które wyczarowała z Tosią i Laurą, wyglądają naprawdę profesjonalnie!

ffmkfkmfkf

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Źródło: Jastrząb Post

Tagi: lewandowscy