Dzieci: liczna rodzina
fot. instagram.com/batumi_mama
Karol Zaborowski - 21 Lutego 2021

23-latka chce mieć najliczniejszą rodzinę na świecie. Wraz z mężem wychowuje jedenastkę dzieci

Posiadanie licznej rodziny wymaga nie tylko odpowiednich finansów, ale i masę pracy. 23-latka pochodząca z Rosji swoje pierwsze dziecko urodziła, mając 17 lat. Teraz wraz ze swoim mężem wychowuje jedenaście maluchów.

Pochodząca z Moskwy Christina Öztürk może pochwalić się naprawdę oryginalnym życiem. Kobieta swoje pierwsze dziecko urodziła już w wieku 17 lat, ale nie jest to dziecko jej obecnego partnera.

Kobieta swojego męża poznała w sumie przypadkiem w Gruzji, gdzie zdecydowali się zamieszkać. Mężczyźnie nie przeszkadzał fakt, że Christina ma już jedno dziecko, ponieważ sam zdołał już odchować dzieci ze swojego poprzedniego związku. Jednak jedno dziecko, to było dla pary o wiele za mało.

Małżeństwo z jedenastką dzieci

Mimo dzielącej ich różnicy wieku małżonkowie wiedzieli doskonale, że chcą mieć liczną rodzinę. Mówi się, że chcą posiadać łącznie 105 dzieci, ale jak na razie poprzestali na jedenastce pociech.

Początkowo małżonkowie planowali, że Christina będzie co roku zachodzić w ciążę, ale szybko zrezygnowali z tego planu i postanowili skorzystać z usług surogatek. W ten sposób w zaledwie jeden rok ich rodzina powiększyła się o dziesiątkę dzieci.

Kiedy ósmoklasiści i maturzyści wrócą do szkół? Minister Zdrowia podał wstępny terminKiedy ósmoklasiści i maturzyści wrócą do szkół? Minister Zdrowia podał wstępny terminCzytaj dalej

Nie ulega wątpliwości, że utrzymanie tak licznej rodziny wymaga ogromnych nakładów finansowych, ale na szczęście Christina nie musi się martwić o finanse, ponieważ jej mąż jest właścicielem hotelu, a także milionerem, przez co Rosjanka może w pełni oddać się opiece nad dziećmi.

Jak sama przyznaje, nie jest to łatwe zadanie, które wymaga masy wyrzeczeń, bo w końcu pod swoją opieką ma aż dziesiątkę małych dzieci. Nie da się ukryć, że rodzina 23-latki jest naprawdę oryginalna, co dostrzegli również internauci.

Christina często udziela się w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na Instagramie, gdzie publikuje swoje zdjęcia, na których pokazuje się wraz z dziećmi. Jej profil obserwuje ponad 70 tysięcy osób, co może nie stanowi jakichś rekordowych wartości, ale wciąż świadczy o niemałej popularności w sieci.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: popularne.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News