Dziecko
Iinstagram/ Sylwia Dekiert
Jessika Piechocka - 7 Stycznia 2021

Znana dziennikarka urodziła dziecko. "Mój mały Lu". Fani zachwyceni

Dziennikarka stacji TVP urodziła dziecko. Radosną nowiną podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Posypały się gratulacje.

Sylwia Dekiert jest dziennikarką sportową, prezenterką i reporterką, związaną z Telewizją Polską już od 2002 roku. Przygodę z dziennikarstwem zaczęła od praktyk w Gazecie Lubuskiej.

Sylwia na swoim Instagramie publikuje wiele zdjęć z pracy, ale zdarza się również, że wstawi zdjęcie z życia prywatnego, taka sytuacja miała miejsce parę dni temu, kiedy to dziennikarka pochwaliła się narodzinami dziecka.

Sylwia Dekiert urodziła dziecko

Sylwia była żoną Rafała Darżynkiewicza, z którym mają dwóch synów: 10-letniego Doriana i czteroletniego Igora. Aktualnie jest w związku ze Sławomirem Nelupem, który również pracuje w TVP Sport.

Zarówno dziennikarka jak i jej partner pochwalili się w mediach społecznościowych swoim pierwszym wspólnym dzieckiem.

Bulwersujące słowa znanego doktora o karmieniu piersią. Oburzenie wśród tłumuBulwersujące słowa znanego doktora o karmieniu piersią. Oburzenie wśród tłumuCzytaj dalej

Bardzo dziwny był ten rok. Zaskakujący jak żaden inny. Plan na 2021? - czytamy pod pierwszą fotografią wstawioną przez mamę.

Na zdjęciu widać całą rodzinę, w środku leży synek. Widać, że wszyscy są bardzo szczęśliwi, a dziecko jest oczkiem w głowie rodziców i starszych braci.

Liczne gratulacje fanów

Kolejne zdjęcie, które wstawiła zarówno mama jak i tata to synek otulony w błękitny kocyk.

Mój mału Lu - napisała Sylwia.

Mój cały świat - podpisał zdjęcie Sławomir.

Pod fotografią polała się lawina komentarzy. Fani gratulowali rodzicom i życzyli wszystkiego, co najlepsze. Nie zabrakło również pytań, kiedy Sylwia wróci do pracy.

Gratulacje, Pani Sylwio! - napisała fanka

Gatulacje. Śliczny! - dodał obserwator.

Słodziak. Gratulacje Sylwia, dużo zdrowia dla Was - dodała jedna z kobiet.

Serdeczne gratulacje dla szczęśliwych rodziców. Dużo zdrowia i uśmiechu. Najlepszego w tym nowym roku. Pozdrawiam - podsumował mężczyzna.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Instagram; Życiorysy.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News