Małgorzata Kożuchowska
Instagram/ Małgorzata Kożuchowska
Jessika Piechocka - 11 Stycznia 2021

Znana i lubiana polska aktorka pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Poznajecie?

Zagrała w wielu produkcjach filmowych. Jest docenianą i lubianą polską aktorką. Ostatnio postanowiła przenieść się w klimat lat 70. i wspomnieć swoje dzieciństwo, Aktorka na Instagramie pochwaliła się tym, jak wyglądała jako dziecko.

Małgorzata Kożuchowska to 49-letnia polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego, z którym ma syna Jana Franciszka Wróblewskiego.

Małgosia znana jest przede wszystkim z takich filmów jak: Młode Wilki; Kiler; Listy do M.2; Dlaczego nie!.

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Małgorzata w ostatnim czasie na swoich social mediach jest coraz bardziej aktywna. Jakiś czas temu kobieta wstawiła fotografię ze swoim synem.

Co prawda mama bardzo chroni prywatności malucha i stara się nie pokazywać jego twarzy, dlatego syn na fotografii odwrócony był przodem do komputera, a tyłem do obiektywu.

Które dziecko w tej rodzinie jest adoptowane? Wiele osób popełnia błądKtóre dziecko w tej rodzinie jest adoptowane? Wiele osób popełnia błądCzytaj dalej

Jak miło, kreatywnie i pożytecznie zaplanować czas wolny dla naszych pociech? Między spacerami, grami w planszówki i wspólnym czytaniem, razem z Jasiem - napisła mama.

Ostatnio Małgorzata na swoim Instagramie opublikowała czarno-białą fotografię z dzieciństwa. Na zdjęciu dziewczynka ubrana jest w elegancką sukienkę.

Karnawał lata 70-te... poznajecie? - napisała w poście aktorka.

Zachwyceni fani

Fani, kiedy zobaczyli wstawione przez aktorkę zdjęcie, byli zachwyceni. Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy internautów.

Jak zawsze elegancko od małego - napisała jedna kobieta.

Elegancko, nawet kotylion jest, czy druga połówka została odnaleziona? - zażartowała inna osoba.

Już od najmłodszych lat była pani w centrum uwagi i tak jest do dziś - pisano.

Kotyliony, to zawsze było coś magicznego w tej ozdobie, gdy Rodzice wracali z zabawy, pamiętam te czasy i tęsknie za nimi, bo nawet drobna rzecz dla nas dzieci była czymś "wow", ach ... szkoda, ze coraz trudniej o taki dziecięcy zachwyt - czytamy w jednym z komentarzy.

A wy jak uważacie? Małgorzata bardzo się zmieniła?

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News