Dziecko gwiazdy TVN
instagram.com / ania_starmach
Weronika Wasiak - 12 Stycznia 2021

Internauci zasypali gwiazdę TVN gratulacjami. "Choć brzuszek rośnie, to czasami sprytnie się chowa"

Drugie dziecko gwiazdy TVN już za kilka miesięcy dołączy do rodziny. Tymczasem ulubienica widzów z dumą zaprezentowała rosnący brzuszek, gratulacji nie ma końca.

Pierworodne dziecko celebrytki sporadycznie gości na jej Instagramie. Gwiazda bacznie pilnuje prywatności córeczki, dlatego za każdym razem ukrywa przed obserwatorami jej wizerunek. Od pewnego czasu wszyscy mówią jednak nie o małej Jagience, a o drugiej latorośli.

Gwiazda TVN będzie miała drugie dziecko

Kilka tygodni temu Ania Starmach, jurorka z MasterChefa Juniora, zdecydowała się ogłosić światu radosną nowinę. Publikując na Instagramie świąteczne zdjęcie z mężem i córeczką, wyznała, że ich rodzina już za kilka miesięcy się powiększy.

Nasza trójka. A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Miłość i jeszcze więcej miłości - napisała.

Od tego czasu Ania co jakiś czas dzieli się z fanami zdjęciami rosnącego brzuszka. Gdy nie tak dawno zagościła na planie kulinarnego show, z dumą ustawiła się przed obiektywem i zaprezentowała ciążowe krągłości.

Wszystko poszło na żywo, dosadne słowa eksperta ws. 500 plus. Wszystko poszło na żywo, dosadne słowa eksperta ws. 500 plus. "500 plus na drugie dziecko było dobrym rozwiązaniem"Czytaj dalej

Taka się obudziłam.. No prawie. I choć brzuszek rośnie, to czasami sprytnie się chowa. Ściskam z planu Masterchefa Juniora - napisała.

Moc życzeń fanów

Obserwatorki nie mogły zostawić takiego widoku bez komentarza. Choć od dnia ogłoszenia radosnej nowiny pod adresem Ani stale kierowane są gratulacje, i tym razem ich nie zabrakło.

Niektóre fanki zwróciły również uwagę, że brzuszek jurorki jest dość mały, chociaż do porodu coraz mniej czasu.

No mało co widać tego brzuszka - zauważa jedna z internautek.

Dużo zdrówka Pani Aniu - życzy kolejna.

Gratulacje - pisze jeszcze inna.

Pięknie Pani wygląda, służy ten cudowny stan - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News