babcia i dziecko
Facebook Głos Wielkopolski
Jessika Piechocka - 21 Listopada 2020

Skandaliczne nagranie z windy. Kamera nagrała, co babcia robi biednemu dziecku

Babcia nie wiedziała, że w windzie, w której jechała z wnuczką, jest kamera. To, co zrobiła później dziecku, jest niedopuszczalne.

Nagranie, które pojawiło się w sieci, wywołało falę krytyki. Babcia i jej wnuczka jechały windą. Kobieta najprawdopodobniej nie wiedziała, że w pomieszczeniu znajduje się kamera.

Monitoring nagrał szokujące wideo z babcią w roli głównej. Zaczęła znęcać się nad małym dzieckiem. Przyczyna zachowania nie była znana.

Babcia znęca się nad dzieckiem

Przerażające wideo pojawiło się w sieci parę miesięcy temu. Cała akcja toczy się w windzie, w której na całe szczęście jest monitoring.

Monitoring zamontowano, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańców bloku i tak też się stało. Kamera zarejestrowała, jak starsza kobieta policzkuje dziecko.

Powód, dlaczego to zrobiła, nie jest znany. Na tym samym nagraniu zobaczyć można było, jak opiekunka szarpała dziewczynkę i prawdopodobnie podniosła na nią głos.

Pomimo tego, iż przyczyna nie jest znana, zachowanie babci było karygodne i niedopuszczalne. Sprawa została zgłoszona na policję. Jak informuje Głos Wojewódzki, kobietę zatrzymano.

Reakcja internautów

Nagranie wywołało wzburzenie internautów. Agresywne zachowanie babci zostało potępione i skrytykowane niemalże przez wszystkie osoby, które wypowiedziały się w sprawie.

Ciężko powiedzieć, co mogło tak bardzo wyprowadzić kobietę z równowagi, ale jest to na pewno niedopuszczalne, stosować przemoc na dziecku.

Wszystko zauważyła ochrona budynku, która ma dostęp do monitoringu w windzie. Na koniec nagrania kobieta opuściła windę.

W sieci pojawiło się wiele komentarzy dotyczących całego zajścia. Na szczęście opiekunka trafiła szybko na policję i nie uniknie odpowiedzialności za swoje niedopuszczalne zachowanie.

Źródło: Głos Wielkopolski

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News