oranżada
Wykop.pl
Jessika Piechocka - 21 Listopada 2020

Pamiętacie smak oranżady?

Pamiętacie smak oranżady? Kochało ją każde dziecko, w różnych miastach była inna. Teraz pozostało nam ją tylko wspominać.

Istnieje wiele smaków z dzieciństwa, o których nie jesteśmy w stanie zapomnieć. Jednym z takich smaków jest oranżada. Kolorowy, smaczny napój, który kochało każde dziecko.

Wspomnienie oranżady z dzieciństwa

Na portalu Wykop.pl możemy przypomnieć sobie, jak wyglądały butelki oranżady i ich kolorowa zawartość. Dodatkowo pod fotografią ludzie wspominają stare dobre czas, kiedy to każdego dnia delektowali się smakiem tego napoju.

"Niedaleko mnie jest sklepik, gdzie te oranżady nadal sprzedają, chyba 80 groszy kosztuje mała" - napisał jeden użytkownik.

" U nas, jak kupowało się oranżadę we dwóch, to oznaczaliśmy paznokciem na etykiecie miejsce, do którego pijacy jako pierwszy mógł dopić. Najlepsze były cyferki pod koniec, żeby czasem nie zostawić za dużo" - dodał inny internauta.

Źródło: Wykop.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News