Kuba Wojewódzki
Fakt24.pl; SE,pl
Jessika Piechocka - 22 Listopada 2020

Teraz ma 57 lat i jest jednym z najbogatszych celebrytów w Polsce. Poznajecie tego chłopca z prawej strony?

Karierę dziennikarską rozpoczął w drugiej połowie lat 80. Jest znany na całą Polskę, ponieważ każdy oglądał jego talk-show. Poznajecie dziecko, które wyrosło na gwiazdę?

Inteligentny, zabawny, nieco ironiczny. Osiągnął sukces dzięki ciężkiej pracy. Kuba Wojewódzki, bo o nim jest mowa to znany polski dziennikarz i publicysta.

Kuba nazywany jest również "królem TVN-u", gdyż prowadzi swój talk-show Kuba Wojewódzki, gdzie na jego kanapie zasiadają największe polskie gwiazdy, a czasem równie i zagraniczne oraz najpopularniejsi celebryci. Przez jednych lubiany, inni uważają go za atencjusza. Jak wyglądało dzieciństwo chłopca ze zdjęcia po prawej stronie?

Kariera Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki to nie tylko dziennikarz mający swój autorski program. Król TVN-u jest także aktorem w Teatrze 6 piętro.Od wielu lat gra w sztuceZagraj to jeszcze raz, sam.

Mężczyzna urodził się 2 sierpnia 1963 w Koszalinie. Karierę dziennikarską rozpoczął w drugiej połowie lat 80., kiedy zaczął pisać do Magazynu Muzycznego.

W następnych latach pisał felietony do czasopism takich jak Wprost, Gazeta Wyborcza, Viva. Od 2008 roku jest felietonistą tygodnika Polityka. Przez lata prowadził audycje w Rozgłośni Harcerskiej i Trójce. Pracował również w Antyradio, Eska Rock, Rock Radio, a od 2019 roku współprowadzi program w Newonce.radio.

W latach 90. Kuba rozpoczął przygodę z telewizją. Najpierw otrzymał angaż w TVP, następnie przeszedł do Polsatu, a od 2006 pracuje wTVN.Najbardziej rozpoznawalny stał się dzięki programowi Idol i talk-show Kuba Wojewódzki. Nie można zapomnieć również, że jurorował wMam talent, X-Factor i Mali giganci.

Kuba Wojewódzki jako dziecko

"Jedno się nie zmieniło - chaotyczna fryzura i charakterystyczne okulary" - opisuje Kubę Fakt24, gdzie możemy zobaczyć więcej zdjęć z dzieciństwa Wojewódzkiego.

"Kuba Wojewódzki często jest nazywany resortowym dzieckiem. Wszystko za sprawą ojca showmana, który w czasach PRL-u był wysoko postawionym prokuratorem" - czytamy w Se.

Parę lat temu dziennikarz wstawił zdjęcie chłopca, który bardzo go przypominał, pod zdjęciem napisał komentarz.

"Kiedy byłem małym chłopcem, hej! Wziął mnie ojciec (resortowy) i tak do mnie rzekł: Najważniejsze co się czuje, słuchaj zawsze głosu serca, hej" - napisał Kuba.

Kuba jako młody chłopiec zaczął grać na perkusji i jest to jedna z jego największych pasji. Aktualnie Wojewódzki jest jednym z bardziej znanych, a także jednym z najbogatszych dziennikarzy w Polsce.

Źródło: Se.pl, Fakt.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News