mleko w tubce
Retro.pewex.pl
Jessika Piechocka - 22 Listopada 2020

Pamiętacie smak mleka w tubce?

Zagęszczone mleko w tubce do dziś dostępne jest na półkach sklepowych. Jednak nie wzbudza już tylu emocji, co kiedyś. Pamiętacie smak jednej z najsłodszych słodyczy całego dzieciństwa?

Każe dziecko, kocha słodycze. Dzisiaj na półkach w sklepach mamy tak duży wybór łakoci, że maluch nie mogą się zdecydować na, co ma ochotę. Kiedyś wybór był znacznie mniejszy, ale za to pamiętamy ich smak do dziś.

Zagęszczone mleko dla dzieci

Chyba każde dziecko przynajmniej raz w życiu posmakowało tego pysznego, słodkiego produktu, jakim jest zagęszczone mleko w tubce.

Pamiętacie, jakie smaki mleka można było wybrać? Początkowo dostępne były przede wszystkim te tradycyjne, czyli słodzone klasyczne (śmietankowe), karmelowe i kakaowe.

Dzieci kupowały mleko i jadły je prosto z tubki, delektując się słodyczą. Przeznaczenie produktu było jednak zupełnie inne. Powinno dodawać się go do ciast i kawy.

Jeżeli wybierzemy się teraz do sklepu, nadal możemy kupić mleko w tubce. Jego opakowanie nieco się różni, ale smak pozostał ten sam. Więcej produktów z dzieciństwa możemy zobaczyć również na stronie Retro.pewex.pl, gdzie wspominane są bardzo często produkty, które pomogą wam przenieść się w świat dzieciństwa.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News