Dziewczynka na desce snowboardowej
instagram.com / martyna.world
Weronika Wasiak - 12 Stycznia 2021

Dali jej deskę snowboardową, a ona zrobiła z nią coś niesamowitego. Wiek dziewczynki odbiera mowę

Mała dziewczynka dała niezły popis swoich umiejętności na desce snowbordowej. Wszystkim aż szczęka opadła z wrażenia. Jej wiek zadziwia jeszcze bardziej.

Ta dziewczynka skradła serce internautów w ułamku sekundy. Nagranie z nią w roli głównej już dotarło do tysięcy odbiorców.

Niesamowite, co na desce snowbordowej wyrabia mała dziewczynka

Martyna Wojciechowska od kilku lat pozostaje niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie w głównej mierze dzieli się kulisami powstawania programu Kobieta na krańcu świata, a niekiedy też przemyca tam prywatne smaczki.

Ostatnio podróżniczka podzieliła się nagraniem przechwyconym od taty widocznej na nim dziewczynki. Zaledwie 4-letnia dziewczynka wywija na desce snowbordowej, jak profesjonalistka. Nawet sama Wojciechowska jest pod ogromnym wrażeniem.

Wiecie, ile lat ma ta dziewczynka, która tak dziarsko zjeżdża na desce snowboardowej? CZTERY!!! Szacun. Video nakręcił jej tata - napisała Martyna.

Ksiądz uczy fizyki w jednym z polskich miast. Rodzice wyjawili, co dzieci robią na lekcjachKsiądz uczy fizyki w jednym z polskich miast. Rodzice wyjawili, co dzieci robią na lekcjachCzytaj dalej

A Wy jesteście #teamnarty czy #teamdeska? U mnie jednak na pierwszym miejscu narty. Póki co, wszyscy musimy zadowolić się jednak oglądaniem filmików w internecie, zamiast oddawać się białemu szaleństwu - dodała.

Internauci są zachwyceni

W kilka chwil materiał dotarł do przeszło 100 tysięcy użytkowników. Film zalała fala pozytywnych komentarzy i słów podziwu.

Musiała już w brzuchu matki mieć deskę i trenować na wodach płodowych, bo to niemożliwe co ona wyprawia - żartuje internautka.

Dzieciaki są niesamowite. Ja zdecydowanie wolę narty. Deska jakoś do mnie nie przemawia - dodała kolejna.

Brawa dla taty i maluszka oczywiście - czytamy.

Nie ma wątpliwości, że krótkie nagranie stało się wielkim hitem.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News