Dziewczynka zaczęła tańczyć
youtube.com / Coyote & Crow
Weronika Wasiak - 17 Grudnia 2020

Kilkulatka stanęła między ludźmi i wtedy się zaczęło. Wszystko się nagrało, internauci osłupieli

Kilkuletnia dziewczynka wyszła na sam środek metra i mimo tłumów, jakie zgromadziły się wokół niej, zrobiła coś niewiarygodnego. Jeden ze świadków wszystko nagrał.

Mała dziewczynka brawurowo udowodniła, że zawsze jest czas na dobrą zabawę, nawet w trakcie czekania na komunikację miejską. Jej występ to prawdziwy fenomen.

Wyszła na środek i się zaczęło

Na kanale Coyote & Crow w serwisie YouTube pojawił się krótki, ale rozkładający na łopatki film. Widać na nim, jak kilkuletnia dziewczynka wchodzi pomiędzy ludzi, czekających na przyjazd metra, domagając się sporej ilości miejsca.

Każdy w sekundę przesunął się na bok, z zaciekawieniem obserwując, co za chwilę się wydarzy. Ku zdziwieniu wszystkich, gdy w tle rozbrzmiała piosenka Grateful Dead, dziewczynka zaczęła ruszać się w rytm muzyki.

Kilkulatka w najlepsze wywijała na prowizorycznym "parkiecie", dając niezły popis umiejętności. Co więcej, w mgnieniu oka porwała wszystkich do wspólnej zabawy.

Trzeba przyznać, że oczekiwanie na metro w takim stylu to czysta przyjemność i nawet najbardziej ponury dzień od razu nabiera jaśniejszych barw.

Dziewczynka gwiazdą internetu

Materiał z kilkulatką w roli głównej momentalnie dotarł do odbiorców niemal z całego świata. Ponad 8 milionów odtworzeń i przeszło 15 tysięcy łapek w górę to najlepszy dowód na sympatię, jaką internauci obdarzyli dziewczynkę.

Również w publikowanych pod filmem komentarzach nie zabrakło pochlebnych opinii.

Uwielbiam to, że ci ludzie zaczęli tańczyć razem z nią - pisze jeden z użytkowników.

Ta mała dziewczynka jest niesamowita - dodaje internautka.

Fantastyczne - czytamy.

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News