Dziewczynka na scenie Mam Talent
youtube.com / Cindy K
Weronika Wasiak - 20 Listopada 2020

Na scenę Mam Talent wyszła 11-letnia dziewczynka. Gdy otworzyła ustaw, wszyscy zamarli

Nastoletnia dziewczynka zaskoczyła wszystkich swoim występem w Mam Talent. Jury nie mogło wyjść z podziwu, padły niewiarygodne słowa.

Jedenastoletnia dziewczynka skradła serca publiczności i sędziów. Jej występ odbił się głośnym echem i niewątpliwie otworzył jej drzwi do międzynarodowej kariery.

Dziewczynka brawurowo zmiotła ze sceny konkurencję

Dzięki Mam Talent wszyscy zaczęli o niej mówić. Gdy w amerykańskiej odsłonie kultowego show pojawiła się jedenastoletnia Chloe Channell, nikt nie przypuszczał, że lada moment będzie mówił o niej cały świat.

Już na samym początku dziewczynka zachwyciła jury swoją osobowością i otwartością. Uczestniczka czuła się na scenie bardzo swobodnie i przyznała, że śpiew to jej największe hobby.

Po krótkiej rozmowie Chloe w końcu mogła wykonać utwór, który przygotowała, czyli "All American Girl” Carrie Underwood.

Już pierwszymi słowami dziewczynka sprawiła, że wszystkim dosłownie opadły szczęki. Gdy występ dobiegł końca, niektórzy nie potrafili ukryć, że mają ochotę na dalszą część.

Chwyciła za serce miliony widzów

Zachwyceni występem jedenastolatki byli zachwyceni nie tylko jurorzy czy widzowie Mam Talent, ale też miliony internautów, do których dotarło opublikowane na kanale Cindy K w serwisie YouTube nagranie.

Materiał odtworzono już blisko 15 milionów razy, a liczba polubień dynamicznie zbliża się do 84 tysięcy.

Nie ma więc wątpliwości, że grono sympatyków dziewczynki jest szerokie i rośnie coraz bardziej. Być może występ w popularnym show pozwoli jej zaistnieć na rynku muzycznym na długie lata.

Koniecznie obejrzyjcie film z jej występu.

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News