Dziewczynka z "W pustyni i w puszczy"
instagram.com / sawkowska
Weronika Wasiak - 22 Listopada 2020

Pamiętacie Nel z "W pustyni i w puszczy"? Zmieniła się nie do poznania

Ta dziewczynka momentalnie zyskała sympatię w oczach widzów. Brawurowo odegrała rolę Nel w kultowej produkcji "W pustyni i w puszczy". Dziś jest już dorosłą, olśniewająco piękną kobietą.

Zaczynała jako mała dziewczynka. Karolina Sawka miała niespełna dziesięć lat, gdy zagościła na planie filmu Gavina Hooda. Chociaż był to jej debiut, od razu świetnie odnalazła się wśród doświadczonych aktorów i aktorek. Jak dziś wygląda jej życie?

To już nie jest mała dziewczynka. Filmowa Nel zmieniła się nie do poznania

Chociaż po debiucie W pustyni i w puszczy wszyscy wróżyli Karolinie międzynarodową karierę aktorską, krótko po premierze filmu, dziewczynka zupełnie odsunęła się w cień.

Karolina skoncentrowała się na nauce i dopiero po kilku latach znów zaczęła skupiać się na aktorstwie. W 2015 roku zadebiutowała, w spektaklu Spadając, w Centrum Kultury Niezależnej Teatr Szwalnia Łódź, a w 2018 roku ukończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Na swoim koncie ma też epizodyczne role w popularnych serialach, jak np. Na dobre i na złe. Dziś o Karolinie mówi się znacznie mniej niż jeszcze kilka lat temu, choć ona pozostaje aktywna w mediach społecznościowych.

Na Instagramie regularnie pojawiają się nowe fotki Karoliny, dzięki którym widzowie mogą przekonać się, jak zmieniła się ich ulubiona Nel. Po małej dziewczynce nie został nawet ślad - dziś Karolina jest obłędnie piękną 28-letnią kobietą.

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News