portalparentingowy.pl

Dorosłe dzieci polskich gwiazd. Czym się teraz zajmują?

23 Marca 2022

Udostępnij:

fot. Pawel Wodzynski/East News

Dzieci gwiazd często idą w ślady rodziców i wstępują do branży rozrywkowej. Niektóre z nich jednak wolą usunąć się w cień i prowadzić "normalne" życie. Z reguły celebryci uwielbiają zabierać swoje pociechy na salony i chwalić się nimi na Instagramie. Jesteście ciekawi, jak wygląda życie dorosłych dzieci gwiazd?

Slajd 1 z 5

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk to córka Jarosława Bieniuka i nieżyjącej już aktorki Anny Przybylskiej. Dziś dziewczyna ma 19 lat i powoli wchodzi do świata show-biznesu. Ostatnio fani mogli oglądać ją w programie "Taniec z gwiazdami". Ponadto nastolatka jest bardzo aktywna na Instagramie i zarabia jako influencerka. Niektórzy dostrzegają w jej rysach twarzy duże podobieństw do Anny Przybylskiej. Bieniuk jednak przyznaje, że nie lubi, gdy ktoś porównuje ją do mamy.

Slajd 2 z 5

Iga Lis

Iga Lis jest córką Tomasz Lisa i Kingi Rusin. Ta urodziwa blondynka ma dziś już 21 lat i pracuje jako modelka. Wykształcenie wyższe zdobywała w Londynie. Już od jakiegoś czasu jest w związku ze znanym polskim raperem — Taco Hemingwayem. Ma starszą siostrę Polę Lis. Pasjonuje się fotografią.

Slajd 3 z 5

Etiennette Wiśniewska

O Etiennette Wiśniewskiej nie możemy jeszcze powiedzieć, że jest dorosła, gdyż ma zaledwie 15 lat. Mimo to dziewczyna już zdążyła zwrócić na siebie uwagę mediów. Wystąpiła w teledysku ojca Michała Wiśniewskiego, a jakiś czas później nagrała razem z nim piosenkę "That's Life" Franka Sinatry. Etiennette wyraźnie wzoruje się na swoim tacie i odważnie eksperymentuje z włosami. Nastolatka również odnajduje się w branży muzycznej.

Slajd 4 z 5

Dzieci Maryli Rodowicz

Znana wokalistka Maryla Rodowicz ma trójkę dorosłych dzieci. Każde z nich ruszyło w innym kierunku i nie zdecydowało się wkroczyć w branżę muzyczną. Jej najstarszy syn Jan obecnie zajmuje się budową drewnianych domów na Mazurach. Córka Katarzyna również robi to, co lubi. Piecze ciasta, jeździ konno i gotuje. Jędrzej postawił na handel nieruchomościami.

Slajd 5 z 5

Aleksandra Linda

28-letnia córka Bogusława Lindy początkowo zajmowała się modelingiem. Z czasem jednak zdecydowała, że swoją przyszłość chciałaby związać z aktorstwem. W 2017 roku zagrała w filmie "Totem", a w styczniu 2020 roku w „Psach 3”. Przy tej drugiej produkcji występowała u boku swojego ojca. Dziewczynę charakteryzuje wyjątkowa, nietuzinkowa uroda. Na Instagramie Aleksandra publikuje dużo zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

7 rzeczy, których rodzice zabraniają dzieciom. Popełniają gigantyczny błąd

“Zostaw to, bo się skaleczysz!”, “Uważaj, bo spadniesz!” “Nie ruszaj, bo się pobrudzisz”... Takie słowa często rodzice kierują do swoich dzieci. Czasem jednak ich troska jest nadmierna i zapominają o tym, że dziecko po prostu potrzebuje poznawać swoje możliwości i ograniczenia, aby się rozwijać.

Zobacz nastepną galerię >