Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Galerie > Niespotykane imiona dzieci Halejcio, Bardowskiej i Kowalczyk. Komenda nadał kultowe imię synowi
23.03.2022 04:30

Niespotykane imiona dzieci Halejcio, Bardowskiej i Kowalczyk. Komenda nadał kultowe imię synowi

Halejcio, Bardowska, Kowalczyk i Komenda są już rodzicami. Jak nazwali swoje dzieci? Niektórzy zdecydowali się na popularne polskie imiona, a inni przy wyborze byli bardziej oryginalni. Tomasz Komeda wybrał kultowe imię dla syna, a Klaudia Halejcio zainspirowała się bohaterką ze szkolnej lektury.

Komenda Halejcio

Slajd 1 z 4

JK

Justyna Kowalczyk niedawno została mamą, ale jak pokazuje w mediach społecznościowych, bardzo szybko wróciła do aktywności sportowej. W treningach towarzyszy jej syn, któremu nadała imię Hugo.

Slajd 2 z 4

Klaudia Halejcio

Córka Klaudii Halejcio ma na imię Nel. Pewnie kojarzy Wam się z książką "W pustyni i w puszczy" i nic dziwnego, bo właśnie tą lekturą inspirowała się Klaudia przy wyborze imienia dla córki.

Slajd 3 z 4

Ania Bardowska z córką

Ania i Grzesiek Bardowscy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Dziś tworzą szczęśliwą parę i doczekali się dwójki dzieci. Synowi nadali dość popularne imię Jan, natomiast przy wyborze imienia dla córki byli bardziej oryginalni i nazwali ją Liwia.

Slajd 4 z 4

Tomasz Komeda

Tomasz Komeda po wyjściu z więzienia znalazł miłość i szczęście. Związał się z Anną Walter, a wkrótce para także doczekała się dziecka. Chłopcu nadano imię Filip.

Tagi: