portalparentingowy.pl

Niespotykane imiona dzieci Halejcio, Bardowskiej i Kowalczyk. Komenda nadał kultowe imię synowi

23 Marca 2022

Udostępnij:

Halejcio, Bardowska, Kowalczyk i Komenda są już rodzicami. Jak nazwali swoje dzieci? Niektórzy zdecydowali się na popularne polskie imiona, a inni przy wyborze byli bardziej oryginalni. Tomasz Komeda wybrał kultowe imię dla syna, a Klaudia Halejcio zainspirowała się bohaterką ze szkolnej lektury.

Slajd 1 z 4

Syn Justyny Kowalczyk towarzyszy jej w treningach

Justyna Kowalczyk niedawno została mamą, ale jak pokazuje w mediach społecznościowych, bardzo szybko wróciła do aktywności sportowej. W treningach towarzyszy jej syn, któremu nadała imię Hugo.

Slajd 2 z 4

Klaudia Halejcio nadała córce imię pochodzące ze szkolnej lektury

Córka Klaudii Halejcio ma na imię Nel. Pewnie kojarzy Wam się z książką "W pustyni i w puszczy" i nic dziwnego, bo właśnie tą lekturą inspirowała się Klaudia przy wyborze imienia dla córki.

Slajd 3 z 4

Córka Ani Bardowskiej jest już dużą dziewczynką

Ania i Grzesiek Bardowscy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Dziś tworzą szczęśliwą parę i doczekali się dwójki dzieci. Synowi nadali dość popularne imię Jan, natomiast przy wyborze imienia dla córki byli bardziej oryginalni i nazwali ją Liwia.

Slajd 4 z 4

Tomasz Komeda wybrał kultowe imię dla syna

Tomasz Komeda po wyjściu z więzienia znalazł miłość i szczęście. Związał się z Anną Walter, a wkrótce para także doczekała się dziecka. Chłopcu nadano imię Filip.

Fot. Pixabay.com

Ranking gigantycznych noworodków. Rekordzista urodził się tak ogromny, że można złapać się za głowę

Większość zdrowych noworodków waży od 2,8 kg do 3,8 kg. Zdarzają się jednak wyjątkowe przypadki, kiedy to nowo narodzone dzieci ważą znacznie więcej! Rodzą się oczywiście także bardzo małe dzieci, które coraz częściej przeżywaj dzięki postępowi medycyny.

Zobacz nastepną galerię >