portalparentingowy.pl

Tak wyglądają pokoje dzieci gwiazd. Część z nich robi duże wrażenie

23 Marca 2022

Udostępnij:

Jesteście ciekawi, jak wyglądają pokoje dzieci gwiazd? Część maluchów sypia w naprawdę luksusowych warunkach. Celebryci nie oszczędzają na swoich pociechach. Przekonajcie się, w jakich pomieszczeniach sypiają dzieci Małgosi Rozenek, Anny Lewandowskiej i innych! Różnice pomiędzy pokojami są ogromne!

Slajd 1 z 5

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska stara się nie pokazywać twarzy swoich pociech publicznie. Z drugiej strony ich pokoje już kilka razy były widoczne na Instagramie. Laura i Klara żyją w cukierkowych, prostych wnętrzach. Lewandowscy ewidentnie stawiają na minimalizm. Gwiazda przyznała, że zawsze wybiera zabawki "rozwojowe i przyjazne środowisku".

Slajd 2 z 5

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha jest przeciwieństwem Anny Lewandowskiej. Gwieździe już nie raz zdarzyło się pokazać "uroki macierzyństwa" i bałagan, który stworzyły jej dzieci. Maluchy mają tony zabawek i nie przejmują się minimalizmem. Kolorystyka pokojów jest utrzymana w pastelowych, jasnych kolorach.

Slajd 3 z 5

Natalia Siwiec

O bajkowym pokoju księżniczki marzyła niejedna dziewczynka. Natalia Siwiec postanowiła ziścić tę fantazję dla swojej córki. Dziewczynka śpi w przepełnionym różem pokoju z wiklinowymi elementami boho. W pomieszczeniu panuje idealny porządek i harmonia. A na drzwiach szafy wisi... Głowa królika!

Slajd 4 z 5

Małgorzata Rozenek

Pokojem małego Henia Małgorzata Rozenek chwaliła się już, kiedy była w ciąży. Trzeba przyznać, że jest on dosyć odważny. Kolorystyka wnętrza wyróżnia się na tle innych. Warto zauważyć idealny porządek w pomieszczeniu. "Perfekcyjna Pani Domu" nie pozwala sobie na zakurzone meble.

Slajd 5 z 5

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska nie dba o porządek w pokoju dzieci. We wnętrzu panuje kompletny chaos, po podłodze walają się zabawki. Mimo to dzieci wyglądają na przeszczęśliwe. Na ścianach wiszą maskotki, a przez okno wpada mnóstwo światła. Ciekawe tylko co powiedziałaby na ten temat Perfekcyjna Pani Domu?

Niemowlę: dlaczego płaczą

Jak przebiega prawidłowy rozwój niemowlęcia? Najważniejsze etapy

Każde dziecko rozwija się w swoim własnym, indywidualnym tempie. Jedne dochodzą do pewnych etapów wcześniej, a inne troszkę później. Nie należy się jednak zamartwiać. Zdrowy maluch w końcu zacznie raczkować, chodzić i siadać. Warto jednak zaznajomić się z pierwszymi fazami rozwoju dziecka. Jak zatem przebiega prawidłowy rozwój niemowlęcia?

Zobacz nastepną galerię >