portalparentingowy.pl
Smartwatch dziecięcy Garett

.

Smartwatch dziecięcy Garett, genialny podarunek dla każdej pociechy

16 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Dodak

Udostępnij:

Niedawno zainteresował nas bardzo temat jednego gadżetu, który zachwalają zarówno dzieci, jak i rodzice. To połączenie sprawiło, że zdecydowaliśmy się napisać nieco więcej o laureacie nagrody w XIV Edycji konkursu Zabawka Roku. Jak zdążyliśmy się dowiedzieć, jest to najważniejszy plebiscyt w branży i czekają na niego wszyscy. Walory wybranych produktów oceniane są między innymi przez psychologów, fizjoterapeutów, dziennikarzy branżowych i, co najważniejsze, przez samych rodziców. Bo kto zna lepiej naturę dziecka, niż sam rodzic?

Smartwatch dziecięcy od Garett Electronics, został doceniony za swoją funkcjonalność, ciekawą stylistykę i wysokiej jakości materiały.

Smartwatch dziecięcy Garett Trendy 4G zdobywa serca zarówno dzieci, jak i rodziców

- Ten bardzo dobrze wyglądający zegarek dał mi poczucie, że moje dziecko jest cały czas w dobrych rękach, czyli moich, bo mam możliwość śledzenia pociechy i kontrolowania, gdzie jest w danym momencie. To ogromne odciążenie dla martwiącej się mamy. Dodatkowo nie ma już wymówek, że mój syn nie widział, jak do niego dzwonię. Teraz smartwatch daje błyskawicznie o sobie znać i informuje Tomka, że chce się z nim skontaktować - zdradziła nam jedna z czytelniczek, której syn dostał w prezencie urodzinowym wymarzony zegarek.

Jak widać, rodzice nie mogą narzekać na walory zegarka, ale co na to dzieci, czy są równie zadowolone, że rodzice mogą mieć nad nimi większą kontrolę? Postanowiliśmy zbadać temat z nieco innej strony. Podpytaliśmy jednego z podopiecznych, który na swoim nadgarstku dumnie prezentuje omawiany produkt.

- Fajnie jest mieć teraz smartwatcha, moi koledzy i koleżanki też mają. Wszystko jest pod ręką, a poza tym podoba mi się, jak wygląda, różowy kolor od razu wpadł mi w oko. Można wybrać sobie kolor, a rozmawianie przez zegarek jest całkiem zabawne. Kiedyś zgubiłem telefon, a teraz nie muszę się już o to bać. No i mama, jak do mnie dzwoni, to już nie krzyczy, że nie odbieram, bo zawsze widzę - przyznał młody posiadacz smartwatcha Garett.

Jak zdążyliśmy wywnioskować, dzieci nawet niekoniecznie muszą wiedzieć, że rodzice mogą mieć na nich oko, albo po prostu im to nie przeszkadza i cieszą się z wygodnego gadżetu, który dodatkowo dobrze wygląda.

Niezwykłe możliwości ukryte w dziecięcym smartwatchu Garett Trendy 4G

Oprócz przyciągającego wzrok designu i pięknego, różowego koloru, który przypada do gustu każdemu młodemu człowiekowi, gadżet posiada wiele funkcjonalności, które robią wrażenie nawet na najbardziej wymagających.

Łączność 4G, LTE i WiFi, oraz lokalizacja przy użyciu GPS, LBS i WiFi

To standardy łączności zgodne z najnowszymi wymaganiami rynku. Zegarek dla dziecka, wyposażony w takie technologie, zapewnia najwyższą jakość połączeń i transmisji danych. Jeżeli smartwatch z GPS dla dzieci ma być w 100% skuteczny, to powinien bazować na 3 technologiach. Niektóre budynki potrafią bowiem ekranować sygnały GPS.


Wykonywanie, odbieranie połączeń i rozmowy wideo

Zegarek-telefon dla dziecka posiada wiele zalet. Jest zawsze na wierzchu, trudno go zgubić i zapewnia łączność pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Model obsługuje karty SIM wszystkich sieci, a także ma wbudowany głośnik/mikrofon. Smartwatche dla dzieci wchodzą w nową fazę technologiczną! Możliwość rozmowy wideo przez zegarek to nie tylko wygoda, ale też kontrola rodzicielska na innym poziomie.

Wbudowany moduł GPS i GEOogrodzenie

Zegarek z GPS dla dziecka to jednocześnie spokój rodzica. Dzięki technologiom geolokalizacji zawsze wiesz, gdzie jest Twoje dziecko! Smartwatch potrafi sprawować także automatyczną, zdalną opiekę. Wystarczy w aplikacji określić obszar, na którym może przebywać dziecko, a gdy przekroczy ono jego granicę, w telefonie rodzica odezwie się alarm.

Przycisk SOS i aparat

Ta funkcja udowadnia, że telefon-zegarek dla dziecka może znacząco zwiększyć poczucie bezpieczeństwa. W nagłej sytuacji wystarczy jedno wciśnięcie przycisku alarmowego, by nawiązać połączenie z trzema kolejno wskazanymi wcześniej numerami telefonów. Zdjęcie może zastąpić nawet sto słów. Smartwatch z aparatem jest świetnym ułatwieniem komunikacji, bo dziecko ma możliwość, przesłania zdjęcia na telefon rodzica.

Monitoring głosu i wiadomości głosowe

Możesz dyskretnie posłuchać odgłosów z otoczenia Twojego dziecka, by upewnić się, że wszystko jest w porządku. To jedna z funkcji opiekuńczych, jakie oferuje smartwatch z kartą SIM dla dzieci. Zegarek dla dziecka umożliwia także przesyłanie wiadomości. Nie SMS-ów, bo byłoby to kłopotliwe, ale wygodnych wiadomości głosowych do 15 sekund.

Powyżej zaprezentowaliśmy kilka rewelacyjnych możliwości, które oferuje smartwatch dla dzieci Garett Trendy 4G. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź koniecznie stronę i spraw swojemu dziecku funkcjonalny i genialnie wyglądający gadżet, dzięki któremu będziesz spokojna, a Twoja pociecha - bezpieczna.

Smartwatch dziecięcy Garett

Smartwatch dziecięcy Garett

Smartwatch dziecięcy Garett

Smartwatch dziecięcy Garett

Smartwatch dziecięcy Garett

Smartwatch dziecięcy Garett

Podobne artykuły

Prezenty na chrzest

Dziecko

Jakie prezenty na chrzest?

Czytaj więcej >
Basen dla dziecka

Dziecko

Basen ogrodowy dla dzieci - jaki wybrać?

Czytaj więcej >
Pierwszy spacer

Dziecko

Kiedy na pierwszy spacer z noworodkiem?

Czytaj więcej >
psychiatria dziecięca

Dziecko

Z jakimi problemami mierzą się dziś dzieci? Rozmowa z Sarą Romską, autorką książki "Dzieci Psychiatryka"

Czytaj więcej >
pytanie na śniadanie

Dziecko

"Pytanie na śniadanie": wpadka programu w temacie o dzieciach

Czytaj więcej >
Huśtawka zarwała się pod 10-latką

Dziecko

Niebezpieczny wypadek w Nysie. Huśtawka zerwała się pod 10-latką

Czytaj więcej >