portalparentingowy.pl
Ida Nowakowska

Pawel Wodzynski/East News

Ida Nowakowska szczerze o chrzcie syna

27 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Kilka tygodni temu Ida Nowakowska po raz pierwszy została mamą. Obserwując jej media społecznościowe nie ma wątpliwości, że doskonale odnajduje się w nowej roli, a opieka nad synkiem tylko ją oskrzydla, choć musi dzielić czas między nim a pracą. Jak dotąd nie doszło jeszcze do chrzcin, o które fani coraz częściej pytają. Podczas ostatniego wywiadu tancerka zdradziła prawdę.

Po raz pierwszy polski show-biznes usłyszał o niej, gdy kilka lat temu wzięła udział w "You Can Dance". Później została tam jurorką, aż w końcu jej kariera poszybowała i dziś Ida jest jedną z czołowych gwiazd TVP. Po za byciem doskonałą reporterką, Nowakowska jest przede wszystkim spełnioną mamą i żoną. Ze względu na jedną rzecz te ostatnie dwie role są dla niej szczególnie ważne.

Jak na imię ma syn Idy Nowakowskiej?

Niebawem miną trzy miesiące odkąd synek Idy Nowakowskiej i Jacka Herndona jest już na świecie. Wciąż jednak jego imię pozostaje owiane tajemnicą, co w opinii publicznej budzi całkiem sporo dyskusji.

Przemysław Czarnek

Przemysław Czarnek o powrocie dzieci do szkół. Będzie nauczanie stacjonarne

CZYTAJ DALEJ

Nie tak dawno zdradziła jedynie, że imię jest polsko-zagraniczne, a fakt, że wciąż nie ogłosili go światu, jest czystym przypadkiem.

- To imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Ostatecznie wybraliśmy je razem i na tym polegała trudność. Bardzo zależało nam na tym, żeby obydwie strony były szczęśliwe i zadowolone i tak chyba też jest, więc sukces - przyznała.

Ida zdradziła także, że razem z mężem planuje chrzciny i ma nadzieję, że będzie to doskonała okazja do ogłoszenia imienia. Do tematu chrztu tancerka odniosła się również w niedawnym wywiadzie dla Plejady.

"Nie tylko pretekst do spotkania się na obiad"

Nowakowska otworzyła się ostatnio na temat chrzcin, jednak nie zdradzając szczegóły planu celebracji tego dnia a opowiadając o swoim podejściu do wspomnianego sakramentu. Nie jest tajemnicą, że Ida jest osobą wierzącą, a na swoim profilu na Instagramie chętnie relacjonuje choćby rodzinne spacery na mszę.

Religia odkrywa ważną rolę w życiu tancerki, dlatego ta tym bardziej docenia rolę matki i żony. W rozmowie z Plejadą zdradziła, że chrzest synka jest dla niej szczególnie ważnym wydarzeniem. Nie chce, by była to jedynie okazja do wspólnego obiadu z rodziną, a moment, w którym jej maleńki synek wstąpi do Kościoła Katolickiego.

- Jestem osobą bardzo wierzącą, więc tak też chciałabym wychowywać mojego synka. My, jako rodzice, myślimy, jak to będzie wyglądać, chcemy, żeby to było nawet nie tyle poważne, ile by była w tym jakaś symbolika i nasza świadomość, w jaki świat przez sakrament chrztu wprowadzamy nasze dziecko. Dużo na ten temat czytamy. Nie chcemy, by chrzciny były tylko eventem - mówiła dla Plejady.

- Dla nas to jest przeżycie duchowe, a nie tylko pretekst do spotkania się na obiad czy kolację, bo tak to się można zawsze spotkać - dodała.

Jak dotąd gwiazd TVP nie zdradziła, kiedy odbędzie się ceremonia, ani zamierza ją celebrować.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

  • Brytyjka będąc w ciąży po 3 tygodniach zaszła w kolejną ciążę

  • Kobieta podczas porodu dowiedziała się, że ma podwójny system rozrodczy

  • Mama znalazła w łóżku dziecka nietypowe robaki. Okazało się, że nie były to pluskw

Źródło: Super Express

Weronika WasiakAutor

Redaktor portalu Portalparentingowy.pl. Wcześniej byłam związana z pracą w portalu Pikio.pl, gdzie pełniłam funkcję redaktora. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Podobne artykuły

Ciążowy brzuch

Gwiazdy

Ashley Graham zostanie matką bliźniaków. Modelka podzieliła się nagraniem USG

Czytaj więcej >
Wiśniewski

Gwiazdy

Wiśniewski pokazał 15-letnią córkę. Dziewczyna wygląda pięknie

Czytaj więcej >
Sylwia Bomba

Gwiazdy

Sylwia Bomba jako nastolatka. Nie miała łatwo

Czytaj więcej >
Księżniczka Beatrice

Gwiazdy

Księżniczka Beatrice urodziła. Ujawniono płeć dziecka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kylie Jenner potwierdziła drugą ciążę. Fani gratulują

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, jak radzi sobie jako mama. Prysznic musi brać "na raty"

Czytaj więcej >