Joanna Krupa z córką
screen instagram.com/joannakrupa
Karol Zaborowski - 7 Lutego 2021

Joanna Krupa w czasie śnieżnych igraszek z córką. Rodzina korzysta z uroków zimy

Joanna Krupa korzysta z uroków macierzyństwa ile tylko może. W ostatnich dniach na jej profilu instagrammowym ukazało się nagranie, na którym celebrytka wraz z córką oddają się zimowemu szaleństwu. Internauci nie kryli zachwytu.

Nie da się ukryć, że zima w tym roku dopisała i chociaż przez kilka dni nawet będąc w mieście, można było oddać się zabawom na śniegu. Z tej okazji skorzystała również Joanna Krupa, która zabrała córkę na jej pierwszą przejażdżkę na sankach.

Celebrytka została mamą w listopadzie 2019 roku i od tamtego momentu na jej profilach w mediach społecznościowych regularnie można zobaczyć zdjęcia oraz filmiki, na których widzimy Joannę wraz z córką. Ich rodzinna zimowa zabawa zachwyciła internautów.

Joanna Krupa na sankach z córką

Zima to wspaniały czas, który daje nam ogrom możliwości, jeżeli chodzi o czas spędzony z dzieckiem. Oczywiście, jeżeli dopisze nam szczęście i spadnie śnieg. Na nagraniu celebrytki widzimy jak mała Asia, śmiga na sankach po leśnej ścieżce.

Na twarzy dziewczynki widać szeroki uśmiech od ucha do ucha, podobnie jak u Joanny Krupy, która ciągnęła sanki. Jednak po chwili sanki zostały odłożone na bok, a panie zaczęły razem bawić się w śniegu.

Oczywiście nie mogło też zabraknąć bałwana, który, choć nie jest za duży, to i tak przykuł uwagę małej Asi, a przecież właśnie o to chodzi, aby dziecku sprawić przyjemność.

Pierwszy wyjazd Asi w śniegu był sukces - pisze Joanna Krupa.

W komentarzach można znaleźć wiele niezwykle miłych i przychylnych wiadomości pozostawionych przez internautki.

Jak dobrze zobaczyć normalne zachowania, brawo Aśka, jesteś super!! - czytamy.

Mała Asia ubrana jest też w śliczny kombinezon, który w czasie takich zabaw jest niezbędny. W końcu żaden rodzic nie chce, aby jego dziecko zmarzło podczas jazdy na sankach, czy bitwy na śnieżki.

Kombinezon zimowy dla dziewczynki [zobacz]

Przy wyborze kombinezonu dla dziecka warto zadbać, aby w nogawkach ubranka były zabezpieczone przed dostaniem się do nich śniegu. Pewnie każdy z nas przeżył to nie raz w dzieciństwie i nie trzeba przypominać, jakie to nieprzyjemne.

Kombinezon dla dziecka

Dodatkowo kombinezon musi chronić dziecko przed wodą, aby nie przemókł. Pamiętajmy, że w mokrych ubraniach nasz organizm o wiele łatwiej się wychładza, co niekorzystnie wpływa na naszą odporność, a choroba dziecka to ostatnie czego potrzebują rodzice.

Warto też zwrócić uwagę na kaptur w kombinezonie. Dodatkowa ochrona głowy przed zimnem nigdy nie zaszkodzi. Ważne jest też, aby kaptur dobrze trzymał się na głowie dziecka i nie spadał co chwilę.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Artykuł zawiera lokowanie produktu.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News