Karmienie piersią
Pixabay/ (CC0 Domena publiczna)
Jessika Piechocka - 8 Stycznia 2021

Bulwersujące słowa doktora o karmieniu piersią. "Zdrowe odżywianie dzieci - czyli butelka i mleko w proszku"

Doktor Wojciech Krysztofiak z Uniwersytetu Szczecińskiego skomentował publicznie karmienie piersią przez Marcelinę Zawiszę.

Temat karmienia piersią w miejscach publicznych wzbudza wiele sprzecznych emocji. Wiele osób uważa, że kobiety powinny karmić swoje dzieci w ukryciu. Do tych mężczyzn należy Wojciech Krysztofiak, który postanowił wypowiedzieć się w sprawie karmienia piersią dziecka w miejscu publicznym przez Marcelinę Zawiszę.

Mężczyzna skrytykował karmienie piersią

Krysztofiak na Facebooku opublikował wpis, który spotkał się z falą krytyki. Nic dziwnego, gdyż mężczyzna napisał mocne słowa, z którymi może nie zgodzić się większość kobiet.

W Polsce jest wszystko na opak; komunistka, feministka i lewicówka namawia do karmienia piersią i jeszcze dodaje, że cycki nie służą seksowi. Obserwator oczekiwałby, że komunistka będzie raczej promowała zdrowe odżywianie dzieci - czyli butelka i mleko w proszku. Przecie wiadomo, że naturalne mleko jest bardziej toksyczne niż sztuczne - bo kobiety źle odżywiają się. A tu posłanka promuje katolicką wizję - uwiązania kobiety z cyckiem do dziecka; ja swojej żonie po miesiącu zakazałem karmienia. Po tygodniu poszła do pracy zawodowej; a po trzech miesiącach przeszedłem na zwykłe mleko ze sklepu z kartonów; nawet z mleka w proszku zrezygnowałem - efekt? Dziecko zdrowe jak ryba - napisał mężczyzna.

A kobieta mogła w tym czasie rozwijać się intelektualnie, zawodowo, itd. Przy czym ja jestem raczej konserwatystą - morał? Ludziom się wszystko chrzani; szczególnie tym młodym, którzy awansują na stanowiska, a potem im odbija. I na koniec - pierś służy do seksu !!!! Jeśli pani poseł o tym nie wie, znaczy, że nie była odpowiednio pieszczona. Albo jest oziębła; więc w tym wypadku tylko współczuć - większosć kobiet wręcz uwielbia pieszczoty ustne oraz "penisualne" sutka. Nawet ortodoksyjne katoliczki - jak np. żona dra Terlikowskiego (jest zwolenniczką monogamicznego fellatio). Moim zdaniem, każdy poseł powinien jednak posiadać doświadczenia o nieprzeciętnej złożoności behawioralnej - dodał Krysztofiak.

Prace nad otwarciem placówek trwają? Eksperci stawiają sprawę jasno. Prace nad otwarciem placówek trwają? Eksperci stawiają sprawę jasno. "Przedłużanie zamknięcia szkół musi się skończyć"Czytaj dalej

Doktor Wojciech Krysztofiak znany jest z kontrowersyjnych wpisów na bardzo różne tematy. Wiele osób zastanawia się, dlaczego to robi i co ma na celu. Pomiędzy kontrowersyjnymi postami doktora co jakiś czas pojawiają się wpisy zawodowe.

Fala krytyki po przeczytaniu słów doktora

Pod postem mężczyzny pojawiło się wiele komentarzy. Internauci stwierdzili, że "wstyd", że taka osoba pracuje na uniwersytecie.

To co według Pana powinna zrobić? Zostawić maleńkie dziecko, albo przejść na butelkę, bo Panu się to nie podoba? Jak się nie podoba, to proszę nie patrzeć. Czy Uniwersytet Szczeciński to widzi i jakoś zareaguje? - napisała jedna z internautek.

Kobiety uznały, że wpis doktora jest dowodem braku wiedzy. Dodały również, iż jest seksistowski i nie na miejscu.

Ten wpis jest zwyczajnie obrzydliwy. Współczuje żonie, której trzeba rozkazywać. Buractwo i słoma wystająca z butów - skomentowała kobieta.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News