Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Kim jest syn Katarzyny Figury? Przez lata krył się w cieniu
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 15.03.2022 01:00

Kim jest syn Katarzyny Figury? Przez lata krył się w cieniu

Katarzyna Figura z synem
fot. TRICOLORS/East News

O córkach Katarzyny Figury już od jakiegoś czasu jest głośno. Niedawno dziewczyny przyznały publicznie, że w życiu chcą zająć się branżą filmową. Niewiele osób jednak wie, co obecnie robi syn aktorki. Wydawało się, że Aleksander zrobi karierę w mediach. Nagle jednak zniknął z życia publicznego.

Okazuje się, że obecnie Aleksander Chmielewski pracuje jako instruktor tenisa. Mężczyzna nie pokazuje się w mediach i woli nie opowiadać o swojej prywatności zbyt wiele.

Dzieci Katarzyny Figury

Po związku z Kaiem Schoenhalsem znanej aktorce pozostały dwie córki — Kaszmir i Koko. Obecnie dziewczyny są już prawie dorosłe i powoli planują swoją karierę. Podczas rozmowy w programie "Dzień dobry TVN" 19-letnia Koko przyznała, że studiuje reżyserię w Paryżu. 17-letnia Kaszmir również zamierza związać swoją przyszłość z branżą filmową.

Wiele osób jednak zapomina o najstarszym dziecku Katarzyny Figury. Swego czasu aktorka była w związku małżeńskim z Janem Chmielewskim. Parze udało się sprowadzić na świat syna Aleksandra.

Kim jest syn Katarzyny Figury?

Aleksander Chmielewski jest obecnie 35-letni mężczyzną, który trzyma się z dala od blasku reflektorów. Początkowo wydawało się, że chłopak rozpocznie karierę w show-biznesie. Znana mama chętnie zabierała go ze sobą na "ścianki" i inne branżowe imprezy. Jednak koniec końców Aleksander poszedł zupełnie inną drogą.

Podczas wywiadu dla magazynu "Viva!" Figura przyznała, że w szczycie swojej kariery często zostawiała Aleksandra i wyjeżdżała za granicę. Młody chłopak w tym czasie wyczekiwał jej powrotu.

- Zostawałeś z tatą i z dziadkami. Byłeś bezpieczny, a ja starałam się nie wyjeżdżać na długo. [...] Miałam w sobie taki imperatyw, żeby podbić świat także dla ciebie, żebyś mógł być ze mnie kiedyś dumny — opowiedziała Figura w "Vivie!".

Chmielewski pokazał się w kilku produkcjach telewizyjnych, jednak ostatecznie zdecydował się zostać instruktorem tenisa.

- Sport pomaga mi w wyładowaniu złych emocji — przyznał.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: pudelek.pl