Kobieta znęcała się nad dzieckiem
youtube.com / Multimedia LIVE
Weronika Wasiak - 8 Grudnia 2020

Pracownica żłobka biła i kopała niepełnosprawne dziecko. Nagranie odbiera mowę

Kobieta kopała i biła plecakiem niepełnosprawną dziewczynkę. Pracownica żłobka nie miała pojęcia, że wszystko się nagrywa. Zatrważające sceny w zagranicznej placówce.

Kobieta z zimną krwią zgotowała małej dziewczynce prawdziwe piekło na ziemi. Mimo krzyku i płaczu dziecka okładała ją po całym ciele tornistrem. Po wszystkim opiekunka zupełnie nie przejęła się losem podopiecznej. Nagranie z całego zajścia trafiło do sieci.

Kobieta biła i kopała niepełnosprawne dziecko

Materiał opublikowany na kanale Multimedia LIVE w serwisie YouTube pochodzi ze żłobka Jukskei Park w Johannesburgu, gdzie uczęszczało troje niepełnosprawnych dzieci. Nie wiadomo, komu dokładnie udało się zarejestrować bulwersujące zachowanie pracownicy.

Zobacz także: Wezwano 9 tys. żołnierzy w trybie alarmowym. Co się dzieje?

Na filmie widać, jak kobieta okłada leżącą na ziemi małą, niepełnosprawną dziewczynkę plecakiem, a następnie kopie ją prosto w głowę, krzycząc, że "jest głupia".

Trwa dramatyczna walka z czasem. Każdy dzień oznacza dla małej Laury wielki ból, rodzina prosi o pomocTrwa dramatyczna walka z czasem. Każdy dzień oznacza dla małej Laury wielki ból, rodzina prosi o pomocCzytaj dalej

Pracownica miała ponoć wpaść w furię po tym, jak podopieczna pobrudziła pieluchę. Wątpliwości nie pozostawiają kolejne słowa, które na nagraniu wykrzykuje do kilkulatki.

Chodź tu i daj się przebrać - słyszymy.

Zobacz także: Zaprojektował słynne logo. Właśnie przekazano informację o jego śmierci

Nagranie trafiło do sieci

Zagraniczne media, jak np. magazyn Mirror, zwróciły uwagę, że na wideo widać stojący obok dziewczynki wózek inwalidzki, co może wskazywać na to, że opiekunka zrzuciła ją z niego, by następnie z zimną krwią okładać ją po całym ciele.

Mówiłam jej, żeby się nie wierciła. Ona jest głupia. Rozumie, co mówię. Po prostu zachowuje się głupio - wyjaśniała swojej koleżance pracownica żłobka.

Gdy sprawa została nagłośniona, a nagranie trafiło do sieci, na kobietę wylała się gigantyczna fala hejtu. Natychmiast zwolniono opiekunkę, na którą czekały też kolejne konsekwencje.

Władze Johannesburgu zapowiedziały również, że w sprawie zostanie wszczęte śledztwo. Dotychczas nie pojawiły się jednak nowe informacje w tej sprawie.

Przypominamy również o innym kuriozalnym zdarzeniu, o którym już informowaliśmy. Kobieta podawała maleńkiej dziewczynce piwo, by ta szybciej zasnęła. Całość znajdziesz tutaj.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News