Małgorzata Rozenek odsłoniła brzuch
instagram.com / m_rozenek
Weronika Wasiak - 12 Stycznia 2021

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z Heniem. Wszyscy patrzą tylko na jej brzuch, zaledwie pół roku temu urodziła dziecko

Małgorzata Rozenek podzieliła się na Instagramie kolejnym zdjęciem z najmłodszym synkiem, a przy tym odsłoniła brzuch. To on przykuwa największą uwagę, celebrytka urodziła zaledwie pół roku temu.

Małgorzata Rozenek wystartowała z serią wakacyjnych zdjęć. Cała rodzina Majdanów postanowiła uciec od polskiego chłodu i udała się do słonecznego Meksyku. Od wylądowania na lotnisku na Instagramie gwiazdy nie brakuje fotek i nagrań. Ostatnie zdjęcie przyćmiło jednak wszystkie poprzednie.

Małgorzata Rozenek odsłoniła brzuch

Już kilka tygodni po porodzie gospodyni Projektu Lady dumnie prezentowała w mediach społecznościowych swoją pracę nad powrotem do formy. Chociaż wzbudziło to wówczas sporo skrajnych emocji, ostatecznie fanki zaczęły wspierać ulubienicę w drodze po upragnioną sylwetkę.

Efekty były jednak owiane tajemnicą, a Rozenek zdawała się niechętnie odsłaniać ciało. Przynajmniej aż do teraz, gdy na Instagramie pojawiło się kilka fotek razem z Heniem. Przesiadując w słonecznym Meksyku, Małgosia może zapomnieć i zimowych kurtkach, ocieplanym obuwiu i czpce - na fotografiach zaprezentowała się jedynie w krótkich szortach i topie, który odsłonił cały jej brzuch.

Wdzięczność i szczęście - podpisała.

Które dziecko w tej rodzinie jest adoptowane? Wiele osób popełnia błądKtóre dziecko w tej rodzinie jest adoptowane? Wiele osób popełnia błądCzytaj dalej

Chociaż zachwyceni fani nie mogli odmówić sobie kilku ciepłych słów pod adresem Henia, wielu zwróciło też uwagę na figurę ulubienicy. Małgosia jest zaledwie pół roku po porodzie, a już zachwyca perfekcyjną sylwetką.

Fanki zaniemówiły

Już na pierwszy rzut oka widać, że treningi Rozenek nie poszły na marne, a dzięki nim teraz może z dumą chwalić się efektami. Płaski brzuch nie mógł jednak obejść się bez komentarzy obserwatorek.

Mimo że niektóre internautki wprost przyznały się do drobnej zazdrości, zdecydowana większość była pod ogromnym wrażeniem rezultatów.

Zbędne kilogramy po Heniu już zostały zrzucone ? Wygląda Pani niesamowicie promiennie. Pozdrawiam - pisze jedna z obserwatorek.

Babo jak ty to zrobiłaś, że masz taki super brzuch. Ja jestem po 1.5 roku po porodzie i porażka - dodaje kolejna.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News