MAłgorzata Rozenek yoga
fot. instagram.com/m_rozenek
Karol Zaborowski - 18 Lutego 2021

Sposób Małgorzaty Rozenek na powrót do formy po ciąży. Wiele mam nie zgodziło się z celebrytką

Małgorzata Rozenek bardzo chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami i nagraniami ze swojego życia codziennego. Niedawno celebrytka przedstawiła internautkom swój sposób na powrót do formy po ciąży. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza.

Małgorzata Rozenek jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się szczegółami ze swojego życia. W jednym z ostatnich postów celebrytka przedstawiła, jak wraca do formy po swojej ostatniej ciąży. Pod wpisem można znaleźć wiele komplementów, ale znalazła się też liczna grupa internautek, które wytykają jej poważny błąd.

Nie da się ukryć, że aktywność fizyczna jest praktycznie niezbędna, jeżeli naprawdę chcemy zadbać kompleksowo o swoje zdrowie. Problem w tym, że wiele mam nie może sobie pozwolić na regularne ćwiczenia ze względu na ogrom obowiązków. Pod postem Małgorzaty Rozenek znalazło się wiele komentarzy pozostawione właśnie przez mamy, które wytknęły jej, że w ich planie dnia nie ma czasu na ćwiczenia, które zachwala celebrytka.

Małgorzata Rozenek w ogniu komentarzy

Dzień dobry. Od czego zaczęliście dzień? Od narzekania czy poruszania? Ruch to tylko kwestia decyzji, nie pieniędzy! Wybierz zdrowie. Poruszaj się dziś trochę. Może spacer, może yoga, może fitness, rozciąganie, bieganie. Jak wolisz. I odmów sobie czegoś niezdrowego do jedzenia. To wspaniały początek. Poczujesz lepiej i zdrowiej. Obiecuję. Cudownego dnia kochani. Namaste – napisała pod zdjęciem Małgorzata.

Większa ilość ruchu i zrezygnowanie z niezdrowych przekąsem to bez wątpienia dobry sposób na zdrowszy tryb życia. Jednak wiele mam wytknęło w komentarzach Małgorzacie Rozenek, że jej tryb życia nijak się ma do życia przeciętnej polskiej mamy.

Dariusz Piontkowski poinformował o szczegółach ws. lekcji religii w szkołach. Dariusz Piontkowski poinformował o szczegółach ws. lekcji religii w szkołach. "Matura z religii będzie nawiązywać do podstaw programowych"Czytaj dalej

Wstałam razem z moim dzieckiem o 6:00, ogarnęłam jego i siebie, odwiozłam go do żłobka, ja do pracy, do 18/19 wracam, kąpiemy go z mężem, usypiam go, co trwa około godziny i koło 21 padam na pysk, marzę jedynie o gorącym prysznicu. Czekam na informację, gdzie w takim planie dnia, typowym dla większości kobiet, mam wcisnąć yogę. Lubię panią, serio, podziwiam za determinację, za to, co Pani zrobiła dla in vitro w Polsce. Ale czasem pi*przy Pani bzdury po prostu - pisze jedna z internautek.

Internautki w swoich komentarzach zaczęły wytykać Małgorzacie Rozenek, że w przeciwieństwie do nich, celebrytka ma do dyspozycji, chociażby nianię, czy też pomoc domową, która bierze na siebie część codziennych obowiązków.

Oczywiście w komentarzach nie zabrakło też osób broniących Pani Rozenek, które podkreślały, że celebrytka mimo ułatwień w pracach domowych i tak ma na głowie masę zajęć związanych z jej pracą. Sama Rozenek również pokusiła się o odpowiedź pod komentarzem, który wywołał największą dyskusję. Celebrytka przedstawiła w nim swój przykładowy dzień i zachęcała do tego, aby znaleźć dla siebie chociaż trochę czasu na ćwiczenia, zamiast szukać wymówek.

Położyłam Henia spać o 20.30. Poszłam sprawdzić co u starszych dzieci. Pracowałam do 1. Henio nie spał od 2:30 do 3:30, bo ząbkuje. Nosiliśmy go na zmianę z mężem. Wstałam o 6, żeby wyrobić się z mailami, przed zdalną szkolą średniego syna, bo zabiera mi IPada. Zrobiłam yoge. Teraz jadę do Łodzi. Ja wrócę (a muszę wrócić przed 17) poogarniam w domu. Poogarniam Henia i psy i dzieci. Wykąpie Henia. Położę go spać i znowu popracuje do pierwszej itd. i tak w kółko. Każdy dzień jest inny, ale każdy jest równie intensywny. Im więcej masz na głowie, tym więcej udaje ci się zrobić. Im więcej się ruszasz, tym więcej masz energii. Nie ja to wymyśliłam, ale ja sprawdziłam. Spróbuj, bo może się okazać, że to nie ja p*****ę bzdury - odpowiedziała Małgorzata Rozenek

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: mamotoja.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News