Mama oskarżona o znęcanie
facebook.com / Levi Jade Connell
Weronika Wasiak - 7 Grudnia 2020

To, co zrobiła z 8-tygodniową córką, rozsierdziło internautów. Oskarżono ją o znęcanie

Mama oskarżona o znęcanie się nad córką. Internauci nie mogli uwierzyć, co zrobiła z uszami ośmiotygodniowej dziewczynki. Kobieta nie rozumiej hejtu, jaki na nią spłynął.

Młoda mama zamieściła w sieci zdjęcie córeczki, nie przypuszczając, że rozzłości tym odbiorców. Wszystko przez jeden szczegół.

Pokazała, co zrobiła z córką

24-letnia Levi Connell z Wielkiej Brytanii ponad rok temu została dumną mamą i od tamtej pory chętnie dzieli się jej zdjęciami w sieci. Gdy dziewczynka miała osiem tygodni, zabrała ją na zabieg, a efektami pochwaliła się później na Facebooku.

Zobacz także: Nie żyje Tomasz Dudek. Miał dopiero 35 lat

Kobieta zdecydowała, że przekłuje córeczce uszy. Jak przytacza portal Popularne.pl, bliscy odradzali 24-latce ten pomysł, ale ona, ale ona pozostawała nieugięta.

Miała 8 tygodni, kiedy zabrałam ją do kosmetyczki i to zrobiłam. Wszyscy mi mówili, że jest za młoda. Ale jak teraz na nią patrzę, to w kolczykach wygląda idealnie - mówiła.

Szybko przekonała się, że nie tylko krewni są negatywnie nastawieni do takiego zachowania. Gdy zamieściła na Facebooku zdjęcie dziewczynki w kolczykach, wylała się na nią fala hejtu.

Zobacz także: Niedawno apelowała, żebyśmy o siebie dbali, niestety nie żyje. Walczyła do końca

Młoda mama oskarżona o znęcanie

W jednej chwili na 24-latkę wylała się fala negatywnych komentarzy. Internauci zarzucili jej znęcanie się nad córką. Użytkownikom nie spodobał się bowiem fakt, że ta wystawiła zaledwie ośmiotygodniową pociechę na ból.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Słyszałam pocztą pantoflową, że ludzie mówią o mnie różne rzeczy. Widziałam komentarze na Facebooku, w których ludzie mówili, że to znęcanie się nad dziećmi, a to jest obrzydliwe – nie rozumiem jak można mówić tak okropne rzeczy o innej osobie - pisała w sieci.

Levi ma jednak inne zdanie na ten temat. Mimo burzy, jaką rozpętała, uważa, że podjęła słuszną decyzję, bo "oszczędziła jej przyszłych irytacji".

Gdy będzie starsza, mogłaby powiedzieć, że chce przekłuwać, a potem, że jednak nie. Teraz to już załatwione, będzie miała przekłute na zawsze - stwierdziła młoda mama.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: Popularne, Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News