Dominika Gwint
Instagram/ Dominika Gwint
Jessika Piechocka - 18 Listopada 2020

Dominika Gwit pokazała mamę. Wygląda dokładnie na odwrót niż wszyscy oczekiwali, kompletne zaskoczenie

Dominika Gwint na swoim Instastroies wstawiła zdjęcie z mamą. Fotografię podpisała: "Z mamą najlepiej". Nikt nie spodziewałby się, że mama aktorki tak wygląda.

Dominika Gwint wybrała się ostatnio nad morze ze swoją mamą. Całą sytuacją pochwaliła się na swoim Instagramie, gdzie dodała relację, na której widać szczęśliwą mamę i córkę - wyglądają, jak siostry.

Morze, piasek i wieczorna pora dodają klimatu zdjęciu, ale to nie te szczegóły rzucają się najbardziej w oczy. To mama aktorki jest najważniejsza na fotografii.

Dominika Gwint i jej mama na spacerze

Dominika Gwint to aktorka, występująca w wielu znanych produkcjach filmowych. Grała między innymi w Galeriankach. Na ekranach mogliśmy zobaczyć ją również w serialu Singielka i Przepis na życie.

Kobieta jest w związku małżeńskim z Wojciechem Dunaszewskim - montażystą telewizyjnym. Para poznała się 2016 roku, zaręczyli się rok później, a w 2018 roku wzięli ślub.

Aktorka urodziła się w trójmieście, a dokładniej w Gdyni, gdzie ostatnio postanowiła pojechać na mały urlop, aby spotkać się z najbliższymi. Celebrytka na Instastories wstawiła fotografię ze swoją mamą. Rodzina wybrała się na wspólny spacer wzdłuż morza

Lubiana aktorka bardzo często na swoim Instagramie publikuje różnorodne fotografie. Ma również do siebie bardzo duży dystans. Zdjęcia nie raz potrafią bardzo rozśmieszyć jej fanów. Tym razem postanowiła pochwalić się mamą i dodała urocze zdjęcie, a my nie możemy uwierzyć, że to jej mama.

Mama Dominiki Gwint

Mama aktorki na dodanej fotografii wygląda jak jej siostra. Kobiety stoją na molo, w dalszym tle widać piękny widok łódek i morze, ale nawet one nie są w stanie przyćmić blasku mamy aktorki.

Widać, że celebrytka odziedziczyła po swojej kochanej mamie dobre geny, bo ani jedna, ani druga kobieta nie mają zmarszczek i wyglądają bardzo młodo.

Gdyby nie okulary, które ma na sobie Dominika, można by powiedzieć, że nawet oczy kobiet są takie same. Można powiedzieć: jaka mama taka córka.

Na kolejnych relacjach widać, że kobiety zrobiły sobie wspólną sesję zdjęciową na molo. To musiał być bardzo udany wieczór w nadmorskim klimacie.

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News