Mama i dwóch synów nie żyją
twitter.com Andy Davies
Weronika Wasiak - 22 Listopada 2020

Pogrzeb mamy i dwóch synów. Łzy same cisną się do oczu, nie dało się nic zrobić

Mama i dwóch synów przegrali walkę z chorobą. Lekarze toczyli walkę do samego końca, ale niestety, nie mogli nic zrobić. Widok trzech trumien ustawionych obok siebie rozrywa serce na kawałki.

Gdy zachorowała mama, wszyscy wierzyli, że uda się uniknąć najgorszego. Kiedy jednak zachorowało dwóch jej synów, bliscy zrozumieli, że sytuacja jest o wiele poważniejsza, niż komukolwiek mogło się wydawać.

Najpierw zmarła mama, później jej dzieci

Opisywane przez portal Popularne.pl zdarzenia wydają się najlepszym i jednocześnie najbardziej dramatycznym dowodem na to, jak duże zagrożenie stanowi epidemia koronawirusa. Niejaki Andy Davies opublikował na swoim Twitterze zdjęcie z pogrzebu.

Na fotografii widać trzy ustawione obok siebie trumny. W jednej z nich leży ciało 74-letniej Gladys Lewis, a w dwóch pozostałych jej synów - 44-letniego Deana i 42-letniego Darrena.

Na rodzinę z Wielkiej Brytanii spadł możliwie najgorszy koszmar. Mama i jej synowie byli zarażeni koronawirusem i zmarli niemal w tym samym czasie.

Najpierw odeszła 74-latka, następnego dnia starszy z mężczyzn, a już dwa dni później zmarł również młodszy syn. Dla krewnych był to niewyobrażalny cios.

Zorganizowano potrójny pogrzeb

Rodzina zdecydowała, że ceremonia pogrzebowa mamy i dwóch synów odbędzie się tego samego dnia.

Ostatnie pożegnanie miało miejsce w kościele św. Piotra w Pentre w południowej Walii. Widok trzech ustawionych obok siebie trumien poruszył nie tylko najbliższych, ale też tysiące internautów, do których dotarło zdjęcie.

Dotychczas nie pojawiły się żadne informacje w sprawie tego, czy któraś ze zmarłych osób zmagała się z chorobami współistniejącymi.

Niewątpliwie jednak jest to ogromna tragedia, z którą bliskim ciężko będzie się pogodzić.

Serwis Popularne.pl przypomina również, że nie tak dawno, niemal, że w tym samym czasie, z powodu koronawirusa, odeszło małżeństwo. Para była ze sobą od 63 lat.

Źródło: Popularne, Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News