portalparentingowy.pl
Olga Frycz

instagram.com/tojafrycz

Olga Frycz wybrała się z córką na wakacje. Obie chętnie oddają się zabawie w błocie

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

We wrześniu 2018 roku Olga Frycz po raz pierwszy została mamą. Kilka miesięcy wcześniej z dumą ogłosiła błogosławiony stan i razem z partnerem niecierpliwie wyczekiwała dnia rozwiązania. Niestety, nie minęło wiele czasu, a para postanowiła się rozstać. Aktorka zdecydowała się na samotne macierzyństwo, z którym, jak możemy zaobserwować w jej mediach społecznościowych, radzi sobie brawurowo. Teraz zdradziła co nieco ze swoich metod wychowawczych.

Chociaż nie zawsze jest tak pięknie i kolorowo, Olga wydaje się być naprawdę silną, a przede wszystkim spełnioną samotną mamą. Chętnie dzieli się kadrami z prywatnego życia w sieci, nierzadko publikując zdjęcia z córeczką, choć warto wspomnieć, że jak dotąd nie ujawniła jej wizerunku.

Olga Frycz robi z córką pączki z błota

Obecnie Olga i jej córeczka przebywają na Kaszubach, gdzie otoczone naturą i ciszą spędzają wakacje. Aktorka nie odmawia sobie relacjonowania urlopu na Instagramie, każdego dnia publikując kolejną porcję zdjęć i ciekawostek.

bliźniaki

Jakie mam szanse na posiadanie bliźniąt?

CZYTAJ DALEJ

Obserwując zamieszczane posty możemy zauważyć, że Frycz chętnie zabiera swoją córkę na pole, stale spędzają czas na świeżym powietrzu i korzystają z uroków tego miejsca. Na jednej z ostatniej fotografii widzimy Olgę w towarzystwie dzieci, pozujących na tle budynków.

Widać również ciemne chmury burzowe, do których zresztą aktorka nawiązała w opisie, przyznając, że "zaraz lunie". Chociaż dla wielu deszcz zapewne nie byłby sprzyjający, ona szczerze się z niego ucieszyła, a to dlatego, że później będzie mogła... bawić się z córką w kałużach i robić pączki z błota.

- Oho, ale zaraz lunie. Idziemy do domu po kalosze i dalej sruuu na pole skakać po kałużach i robić pączki z błota - czytamy.

Najwyraźniej Olga wychowuje swoją córkę zgodnie z zasadą, że "brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko". Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach wielu rodziców stroni od takiego luzu, jednak Frycz podchodzi do wszystkiego z dużą dozą dystansu i nie ma oporów przed podobnymi szaleństwami.

Olga Frycz po raz drugi zostanie mamą

Przy okazji warto również wspomnieć, że w czerwcu tego roku aktorka ogłosiła, że za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Nie ujawniła mimo to jak dotąd, jakiej płci będzie maleństwo, ani kto jest jego ojcem.

Wydaje się jednak, że fani nie są zbyt dociekliwi i dają Oldze przestrzeń to spokojnego cieszenia się błogosławionym stanem, a także cierpliwie czekają na dzień, w którym ona sama zdecyduje się podzielić kolejnymi informacjami.


Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

  • Brytyjka będąc w ciąży po 3 tygodniach zaszła w kolejną ciążę

  • Kobieta podczas porodu dowiedziała się, że ma podwójny system rozrodczy

  • Mama znalazła w łóżku dziecka nietypowe robaki. Okazało się, że nie były to pluskw

Źródło: Instagram

Weronika WasiakAutor

Redaktor portalu Portalparentingowy.pl. Wcześniej byłam związana z pracą w portalu Pikio.pl, gdzie pełniłam funkcję redaktora. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@portalparentingowy.pl

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski, Katarzyna Figura

Gwiazdy

Gwiazdy nadają swoim dzieciom oryginalne imiona. Oto najciekawsze z nich

Czytaj więcej >
Ciążowy brzuch

Gwiazdy

Ashley Graham zostanie matką bliźniaków. Modelka podzieliła się nagraniem USG

Czytaj więcej >
Wiśniewski

Gwiazdy

Wiśniewski pokazał 15-letnią córkę. Dziewczyna wygląda pięknie

Czytaj więcej >
Sylwia Bomba

Gwiazdy

Sylwia Bomba jako nastolatka. Nie miała łatwo

Czytaj więcej >
Księżniczka Beatrice

Gwiazdy

Księżniczka Beatrice urodziła. Ujawniono płeć dziecka

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kylie Jenner potwierdziła drugą ciążę. Fani gratulują

Czytaj więcej >