Oliwia zaginęła
fot. facebook.com/Zaginieni Cała Polska
Karol Zaborowski - 27 Stycznia 2021

15-letnia Oliwia zniknęła bez śladu. Policja i rodzina apelują o pomoc

Policja i rodzina 15-letniej Oliwii proszą o pomoc w poszukiwaniach nastolatki. W mediach społecznościowych ruszyła ogólnopolska akcja, mająca na celu odnalezienie nastolatki. Trwa wyścig z czasem.

Zaginięcie dziecka to dla rodziny prawdziwy koszmar. Niestety właśnie w takiej sytuacji znaleźli się bliscy 15-letniej Oliwii Porzuczek. Sprawa zaginięcia nastolatki została nagłośniona przez profil na Facebooku o nazwie Zaginieni Cała Polska. Policja i bliscy proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Według udzielonych informacji Oliwia ostatni raz była widziana 18 stycznia. Od tego dnia rodzina dziewczyny nie otrzymała od niej żadnej wiadomości. Wiadomo, gdzie mogła przebywać w dniu zaginięcia, jednak później ślad po niej zaginął.

Trwają poszukiwania 15-letniej Oliwii

Według informacji podanych przez profil „Zaginieni Cała Polska”, Oliwia w dniu zaginięcia mogła przebywać w Nysie (województwo opolskie) w okolicach ulic Jagiellońskiej i Krawieckiej.

Była również widziana w Hajdukach Nyskich, ale od tego momentu wszelki ślad po niej zaginął. Nie udały się też wszelkie próby nawiązania kontaktu z nastolatką.

Z ostatniej chwili: zmiana w rozporządzeniu MEiNZ ostatniej chwili: zmiana w rozporządzeniu MEiNCzytaj dalej

Według zamieszczonego rysopisu Oliwia mierzy około 150 cm wzrostu i jest drobnej postury. Ma niebieskie oczy wpadające w zieleń oraz długie, ciemne wygolone po bokach i z tyłu głowy włosy.

W dniu zaginięcia była ubrana w jasnobrązową kurtkę (materiałowa z misia), czarne buty Nike i prawdopodobnie czarne spodnie lub inne ciemnego koloru. Ktokolwiek ma jakieś informacje o aktualnym miejscu jej pobytu lub mogące pomóc odnaleźć 15-latkę powinny skontaktować się z policją.

W specjalnym apelu zamieszczonym na facebookowym profilu zostały podane zarówno numery na komisariat, jak i do rodziny zaginionej. Miejmy nadzieję, że uda się ją odnaleźć jak najszybciej i to całą i zdrową.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Otmuchowie pod numerem tel. 47 863 54 03. Lub kontakt do rodziny pod numerami telefonów 783 992 504, lub 691 532 776 - czytamy w apelu.

❗❗Zaginęła❗❗ Oliwia Porzuczek, lat 15. #Nysa #Opolskie 18 stycznia Oliwia znajdowała się prawdopodobnie w Nysie,...

Opublikowany przez Zaginieni Cała Polska Sobota, 23 stycznia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Radiozet.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News