Poród sióstr
facebook.com / AdeniyisBlog
Weronika Wasiak - 9 Stycznia 2021

Niezwykły poród sióstr. Marzyły o tym od dzieciństwa

Niesamowity poród dwóch sióstr. Ich dzieci przyszły na świat w odstępie zaledwie 90 minut. Marzyły o tym już jako małe dziewczynki.

Ten poród zachwycił nie tylko personel szpitala, ale też internautów, którzy mogli poznać historię dwóch sióstr. Kobiety do ostatniej chwili były przekonane, że nie uda im się spełnić dziecięcego marzenia.

Niezwykły poród sióstr

Jak pisuje Gazeta.pl, Brittany Schille i Ashley Carruth z Minnesoty w Stanach Zjednoczonych jako małe dziewczynki często bawiły się lalkami, udając, że są ich mamami i marzyły o tym, że pewnego dnia będą miały dzieci w tym samym wieku, które będą mogły się razem wychowywać.

Marzyłyśmy o tym w dzieciństwie. Chciałyśmy być matkami w tym samym czasie - mówiła Brittany dla Today Parents.

Gdy dowiedziały się, że zaszły w ciążę w tym samym czasie, wierzyły, że uda im się spełnić dziecięce marzenie. Niestety, przez epidemię koronawirusa martwiły się, że nie będą mogły wzajemnie towarzyszyć sobie w czasie porodów. Gdy 14 grudnia 2020 roku Brittany została przyjęta do szpitala w Burnsville, szczęście mieszało się ze smutkiem.

Trafiła na salę, a wtedy usłyszała bardzo znajomy głos, dobiegający zza drzwi. Okazało się, że to Ashley, która również rodziła, a do tego trafił na salę porodową tuż obok. Przyszłe mamy dzieliła jedynie ściana.

Marzenie w końcu się spełniło

Najpierw na świecie pojawił się Cassius John, synek Ashley, a już po 90 minutach Zander Paul, synek Brittany, który otrzymał imię po zmarłym dziadku. Siostry były wniebowzięte.

Będziemy obydwie w środku nocy karmić swoje pociechy i rozmawiać przez telefon - dodała Brittany.

Kobiety są przekonane, że porody nie były zbiegiem okoliczności. Są niemal pewne, że wszystko "zaplanował" ich zmarły tata, który odszedł w 2016 roku i nie doczekał poznania wnucząt.

To na pewno jego zasługa. (...) Patrzył na nas z góry i uśmiechał się. Niektórym może się to wydawać szalonym zbiegiem okoliczności, ale my wiemy, że Bóg i nasz tata nad nami czuwają - stwierdziły siostry.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Gazeta.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News