Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Życie rodzinne > Rewelacyjna oferta Biedronki. Tuż przed feriami sieć przygotowała mnóstwo produktów dla dzieci
Wioleta Piróg
Wioleta Piróg 14.01.2022 01:00

Rewelacyjna oferta Biedronki. Tuż przed feriami sieć przygotowała mnóstwo produktów dla dzieci

Projekt bez tytułu (28)
fot. Iberion

Zbliżają się ferie zimowe, a to oznacza, że dzieci będą miały dużo wolnego czasu. Warto zadbać o to, aby się nie nudziły i spędziły go kreatywnie. Biedronka przygotowała mnóstwo produktów dla dzieci, ale trzeba się spieszyć. Oferta dostępna od poniedziałku 17 stycznia.

W przyszłym tygodniu warto wybrać się do Biedronki i skorzystać z rewelacyjnej oferty produktów dla dzieci. Z nimi na pewno nie będą się nudziły! A dodatkowo jak zawsze w Biedronce, można dostać je w atrakcyjnych cenach!

Biedronka przygotowała rewelacyjne produkty dla dzieci

W najnowszej gazetce Biedronki znajduje się wiele propozycji dla najmłodszych, np. zestawy kreatywne, dzięki którym będą mogły tworzyć niezwykłe przedmioty i ozdoby, albo np.: prezenty na zbliżające się święto babci i dziadka. Dzięki zestawom kreatywnym i odrobinie wyobraźni dzieci staną się artystami, dekoratorami wnętrz i kimkolwiek tylko zechcą!

Superhitem Biedronki jest popularny pistolet zabawkowy Nerf Alpha Strike za jedyne 16,99. Zestaw zawiera także dwie strzałki. W tej samej cenie można kupić ciastolinę Play-Doh, dostępną w czteropaku (jest to produkt odpowiedni dla dzieci powyżej drugiego roku życia). W ofercie znajdują się także porcelanowe kubki z ulubionymi bohaterami dzieci za jedyne 14,99.

Markowe akcesoria narciarskie

Świetną zabawę podczas ferii zapewni dzieciom i nie tylko, mikrofon do karaoke, zawierający funkcje: głośnik, echo oraz modulację głosu. W Biedronce do kupienia za 49,99 i dostępny w dwóch kolorach: różowym i czarnym.

A dla tych, co zamierzają w ferie wyjechać na narty, Biedronka przygotowała oryginalne akcesoria narciarskie firmy HiMountain. Ciepłe i wykonane z dobrej jakości materiałów czapki, kominy i rękawiczki to niezbędny zestaw podczas zimowych szaleństw.

biedra 1
biedra 2
biedra3

Artykuły polecane przez redakcję Portalu Parentingowego:

1. Ważna informacja dla każdego rodzica. Chodzi o 500 plus 2. Jest komunikat z rządu. Dotyczy uciążliwych obostrzeń, Polacy powinni wiedzieć 3. Dziewczynka ciągle dotykała swojej głowy. Porażające, co jej mama usłyszała od lekarza

Źródło: gazetki.biedronka.pl

Tagi: biedronka