Rodzina, zniknięcie Klaudii
facebook.com / Zaginieni przed laty
Weronika Wasiak - 11 Grudnia 2020

Klaudia zniknęła z maleńką córką, drugie dziecko zostawiła w domu. Rodzina od miesięcy nie ma z nią kontaktu

Rodzina Klaudii zdecydowała się poprosić o pomoc detektywa. 23-latka od miesięcy nie kontaktowała się z bliskimi, ani nie interesowała się 4-letnią córką. Kobieta zniknęła razem z niespełna rocznym dzieckiem. Pojawił się trop, który może wskazywać, że za wszystkim stoi jej partner.

Rodzina rozkłada ręce. Ostatni raz Klaudia była widziana w sierpniu tego roku i od tamtej pory nie dała żadnego znaku życia. Bliscy są coraz bardziej zaniepokojeni i chwytają się każdej możliwej formy pomocy. 23-latka kilka miesięcy wcześniej została mamą.

Od miesięcy nie daje znaku życia

Administratorzy facebookowej strony Zaginieni przed laty nagłośnili w swoim wpisie sprawę zaginięcia 23-letniej Klaudii Sadkowskiej z Czechowic-Dziedzic. Bliscy nie mają z nią kontaktu od 8 sierpnia tego roku - kobieta zniknęła razem z niespełna roczną córeczką, a drugą córkę, 4-letnią Oliwię, zostawiła w domu. Obecnie dziewczynka jest pod opieką babci. Klaudia od miesięcy nie dała o sobie żadnego znaku życia, również w dniu urodzin pierworodnej.

Zobacz także: Kolejna eksplozja w polskim markecie, ludzie rzucili się do ucieczki

Wiemy, że Pani Klaudia mieszkała wraz z partnerem i 10-miesięcznym dzieckiem. Kobieta zaginęła razem z dzieckiem, które jest na zdjęciu. Wzrost zaginionej. 167 cm Waga 50 kilogramów Oczy brązowe Włosy koloru brązowego. Znaki szczególne tatuaże kokardka w okolicy żeber. Kobieta nie przyjmuje żadnych leków i nie choruje - brzmi wpis opublikowany na stronie Zaginieni przed laty.

Wybuchł skandal, szkoła organizuje zajęcia stacjonarne mimo zakazu. Dyrektorka zabrała głosWybuchł skandal, szkoła organizuje zajęcia stacjonarne mimo zakazu. Dyrektorka zabrała głosCzytaj dalej

Nie wiadomo, jakie dokładnie są okoliczności zaginięcia kobiety. 23-latka najprawdopodobniej miała przy sobie dokumenty oraz telefon. Sprawą zajęła się policja w Czechowicach Dziedzicach. Okazuje się, że od stycznia bliscy Klaudii nie mają również kontaktu z jej partnerem, niejakim Damianem, który jest poszukiwany listem gończym.

Zobacz także: Dorota Wellman napisała testament. Nie może dojść do siebie po chorobie

Jak podaje Gazeta Wyborcza, mężczyzna był niegdyś karany m.in. za posługiwanie się cudzymi dokumentami, rozbój i pobicie pałką teleskopową. Rodzina zauważyła trudności w kontaktowaniu się z Klaudią od momentu, gdy ta się z nim związała.

Rodzina zgłosiła się do detektywa

Jak zaczęła się z nim spotykać, była bardzo zestresowana. Napisała do mnie kiedyś, że zostawił ją z małym dzieckiem w domu i wyjechał. Bez opłaconego mieszkania, bez jedzenia. Wysyłała mi zdjęcia ich rozmów, w których on ją wyzywał. Pisała, że nie jest w porządku, ale nie ma nawet na bilet, żeby wrócić do domu - relacjonowała w reportażu UWAGA! TVN koleżanka 23-latki.

Z dalszych doniesień Wyborczej wynika, że bliscy Klaudii postanowili zwrócić się po pomoc do detektywa. Wszystko przez adwokata z Katowic, który w imieniu Klaudii skontaktował się z rodziną, przekazując oświadczenie, w którym ta poinformowała, że jest bezpieczna i nie życzy sobie kontaktu z krewnymi. Detektyw Arkadiusz Andała ma nadzieję na szczęśliwy finał swoich działań i przyznaje, że najprawdopodobniej za zniknięciem kobiety może stać jej partner.

Kluczowe w tej sprawie będzie ustalenie miejsca pobytu jej partnera. Prokuratura nie zdecydowała się na razie na publikację jego wizerunku, zabiegam o to, by wizerunek mężczyzny został upubliczniony - mówił cytowany przez GW Andała.

Najbardziej prawdopodobne jest, że obecny partner Klaudii wymusił na niej zerwanie kontaktów z rodziną, chcąc ją mieć tylko dla siebie - dodał.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: Gazeta Wyborcza, Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News