Sara Boruc i syn
Instagram/ Sara Boruc
Jessika Piechocka - 11 Stycznia 2021

Sara Boruc odpowiedziała na złośliwy komentarz intenautki w obronie syna. Takich słów mało kto się spodziewał

Sara Boruc pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z synem. Pod fotografiami pojawiło się wiele komentarzy. Jeden nie był najmilszy, na co mama postanowiła odpowiedzieć.

Sara Boruc jest polską stylistką, blogerką i prezenterką telewizyjną. To również mama trójki dzieci: Oliwi, Amelii i Noaha. Oliwia to córka z poprzedniego związku kobiety, a Amelia i Noah są dziećmi z piłkarzem Arturem Borucem.

Mama pokazała zdjęcia z synem

Sara na swój Instagram wstawiła ostatnio serię zdjęć i filmików z synem. Chłopiec jest uśmiechnięty i widać, że uwielbia przytulać się do mamy.

Na jednej z fotografii widać, jak Noah jest w objęciach mamy, która daje mu buziaka, a maluch nie może powstrzymać się od uśmiechu.

Na kolejnym zdjęciu syn prawdopodobnie tańczy, a uśmiech z jego buzi nadal nie znika. Sara wstawiła również filmiki. Na jednym z nich pyta syna gdzie jest. Chłopiec śpiewającym głosem odpowiada, że w Dubaju.

Znany przysmak, który może powodować zablokowanie jelit u dzieci. Rodzice powinni na niego uważaćZnany przysmak, który może powodować zablokowanie jelit u dzieci. Rodzice powinni na niego uważaćCzytaj dalej

Maluch mówi mamie, że chce iść "plum plum". Chłopiec ma uroczą surferską fryzurę, która niestety została skrytykowana przez jedną z internautek.

Internauci skomentowali zdjęcie Sary z synem

Pod zdjęciami pojawiło się wiele polubień i komentarzy. Większość z nich była pozytywna. Fotografię skomentowała także tata Noaha, który napisał: "Moje Cudeńka".

Dla takich chwil człowiek żyje - napisała fanka.

Słodziak mały, prześliczny chłopczyk - skomentowała kobieta.

Cudny - podsumowała inna osoba.

Niestety pojawił się również niemiły komentarz internautki, która postanowiła skomentować fryzurę dziecka.

Fryzjer się pytał o tego chłopczyka - napisała kobieta.

Mama nie pozostawiła tego bez komentarza i postanowiła odpisać hejterce.

Pilnuj swojego nosa się pytał o ciebie - odpowiedziała Sara.

Inne mamy również wstawiły się za blogerką. Kobiety pisały, że chłopiec ma cudowną fryzurę i że każdy powinien zajmować się własnym życiem, a nie innych ludzi.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News