portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Syn księcia Williama i księżnej Kate gościł na finale Wimbledonu. Jego miny rozbawiły internautów
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 11.07.2022 17:38

Syn księcia Williama i księżnej Kate gościł na finale Wimbledonu. Jego miny rozbawiły internautów

Książę George EA
fot. SEBASTIEN BOZON/AFP/East News

Syn księżnej Kate i księcia Williama już od jakiegoś czasu znany jest jako bardzo charyzmatyczne dziecko. Tym razem chłopiec pojawił się na finale Wimbledonu razem ze swoimi rodzicami i znowu skradł serca wszystkich zgromadzonych.

8-letni książę George, siedząc na widowni, nie wydawał się szczególnie zainteresowany meczem. Cały czas stroił miny i zwracał na siebie uwagę taty. Na koniec udało mu się jeszcze złapać do rąk trofeum.

Syn księcia Williama i księżnej Kate znowu zwracał na siebie uwagę

Dzieci Williama i Kate są już w tym w wieku, w którym zaczyna się rozrabiać. Pomimo że George, Charlotte i Louis od urodzenia spędzają swoje życie na dworze królewskim, to nadal są małymi dziećmi, a ich zachowania bywają nieprzewidywalne. Już jakiś czas temu głośno było o minach, które stroił książę George podczas Jubileuszu Królowej Elżbiety II. Teraz chłopiec znowu się wyróżnił.

Oglądając mecz między Novakiem Djokovicem a Nickiem Kyrgiosem syn księcia Williama i księżnej Kate na przemian szczerzył się i grymasił. Jego mimika została uchwycona przez fotoreporterów, dzięki którym zdjęcia szybko obiegły internet. W ten sposób chłopiec znowu stał się hitem sieci!

Książę William upomniał syna

Po rozgrywce Kate i Williama spotkali się ze zwycięzcą, by mu pogratulować. Wtedy Novak Djoković wręczył swoje trofeum małemu chłopcu.

- Nie upuść go – upomniał George’a William, głośno się śmiejąc Kiedy ojciec George’a rozmawiał z finalistą, chłopiec przez cały czas trzymał trofeum w rękach. W pewnym momencie stwierdził, że jest trochę ciężkie. Z opresji uratowała go mama i przejęła od niego puchar.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy: