Zaginięcie: Nicola odnaleziona
fot. pixabay.com/AndrzejRembowski (CC0 Domena publiczna)
Karol Zaborowski - 21 Stycznia 2021

Poszukiwania 13-letniej Nicoli zakończone. W dniu zaginięcia wyszła spotkać się z koleżanką

Zaginięcie dziecka to dla rodziców prawdziwy koszmar, który ciężko opisać słowami. Strach wywołany nieobecnością pociechy narasta wraz z każdą godziną. Na szczęście służby poinformowały o zakończeniu poszukiwań 13-letniej Nicoli, w której znalezienie zaangażowało się wiele osób.

W dniu zaginięcia 13-letnia Nicola z Chorzowa wyszła, aby spotkać się ze swoją koleżanką. Kiedy nastolatka nie zjawiła się w domu o umówionej godzinie, jej rodzice zaczęli podejrzewać, że mogło zdarzyć się coś złego. Postanowili nie tracić więcej czasu i poinformowali służby o zaginięciu swojej córki.

Rodzina 13-latki cały czas próbowała nawiązać z nią kontakt, ale wszystkie ich próby spełzły na niczym. Mimo wszystko nie tracili nadziei, że uda się odnaleźć Nicolę całą i zdrową. Dzisiaj media przekazały informację o szczęśliwym zakończeniu poszukiwań nastolatki.

13-letnia Nicola odnaleziona

Po przyjęciu zgłoszenia od zaniepokojonej rodziny policja w Chorzowie zdecydowała się zamieścić specjalny apel w internecie. Został w nim podany dokładny rysopis dziewczyny, a także prośba o kontakt, jeżeli ktoś posiada informacje dotyczące jej aktualnego miejsca pobytu.

Objawy nowotworów u dzieci. Kiedy się pojawią trzeba natychmiast reagowaćObjawy nowotworów u dzieci. Kiedy się pojawią trzeba natychmiast reagowaćCzytaj dalej

Zaginięcie nastolatki zostało zgłoszone w środę, kiedy 13-latka nie zjawiła się w domu o umówionej godzinie, a jej rodzice nie mogli nawiązać z nią żadnego kontaktu. Na szczęście policyjny apel został szeroko rozpowszechniony zarówno przez media, jak i internautów, przez co nie trzeba było długo czekać na pierwsze informacje dotyczące Nicoli.

Według ustalonych informacji policja została poinformowana o tym, że Nicola była widziana na jednym z przystanków autobusowych w Bytomiu. Służbom udało się odnaleźć nastolatkę całą i zdrową, ale jak na razie nie wiadomo dokładnie, co 13-latka robiła w mieście oddalonym od swojego domu o 10 kilometrów.

Nie ulega wątpliwości, że tak szybkie zakończenie poszukiwań nastolatki jest ogromnym sukcesem i niewiarygodną ulgą dla jej rodziców, którzy przez ten czas nie mieli z nią żadnego kontaktu. W cały proces zaangażowało się wiele osób i to właśnie dzięki reakcji między innymi internautów, słuchaczy oraz widzów cała historia szczęśliwie się zakończyła.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Polsatnews.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News