Dziecko, pies
instagram.com / bigchunkymonkey
Weronika Wasiak - 13 Grudnia 2020

Maluch bezwładnie upada za plecami psa. Zachowanie zwierzaka jest bezcenne

Małe dziecko bezwładnie opada za plecami czworonożnego przyjaciela. Nikt nie mógł przewidzieć, że zwierzak zareaguje w taki sposób. Nagranie trafiło do sieci.

Kilkuletnie dziecko znalazło nietypowy sposób na zabawę. W czasie, gdy słodki psiak smacznie spał sobie rozłożony na łóżku, maluch przewracał się tuż za jego plecami. To, co stało się potem, odbiera mowę.

Co zrobił pies, gdy upadło za nim dziecko?

Opublikowane na instagramowym profilu bigchunkymonkey nagranie zdaje się być najlepszym dowodem na to, że psy nie muszą wykazywać agresji wobec małych dzieci, a nawet, że może połączyć ich wyjątkowa przyjaźń.

Kilkuletni chłopiec postanowił nieco poprzeszkadzać pupilowi w popołudniowej drzemce i celowo upadać za jego plecami. Psiak smacznie spał sobie na łóżku, ku zdumieniu wszystkich, zupełnie nie reagując na zachowanie malca.

Dziecko kilkukrotnie i z dużą siłą upadło tuż obok czworonoga, ale on zupełnie nie był tym zainteresowany. Niewiarygodne, że również zwierzaki może opanować iście stoicki spokój. Musicie to zobaczyć.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj portalparentingowy.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News