portalparentingowy.pl
Małgorzata Rozenek i dziecko

Instagram/ Małgorzata Rozenek

Rozenek pokazuje nagiego Henia na Instagramie. Nagranie poróżniło internautów

20 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Jessika Piechocka

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek wstawiła na Instagram zdjęcie z wakacji z dzieckiem. Henio nie ma na sobie ubranka. Pod jedną z wcześniejszych fotografii z Meksyku pojawiło się wiele różnych komentarzy. Czy aby na pewno bezpieczne jest wstawianie takich film&oa

Media społecznościowe są dla rodziców miejscem udostępniania wiadomości i zdjęć z osiągnięć ich dzieci - ale czy są one bezpieczne?

Celebryci bardzo często pokazują intymne szczegóły ze swojego życia prywatnego. Różne rzeczy trafiają do sieci, a przede wszystkim na portale społecznościowe. Tym razem Małgorzata Rozenek postanowiła pochwalić na Instagramie nagraniem nagiego Henia.

Małgorzata Rozenek pokazała nagranie, na którym jest nagi Henio

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan aktualnie spędzają czas na wakacjach w Meksyku. Małgosia publikuje wiele zdjęć i relacji z wyjazdu. Parę godzin temu (20.01) pochwaliła się intymnym filmem znad basenu

Relaksujący czas na basenie. Dzisiaj nie mieliśmy siły, żeby pójść na plażę - skomentowała mama.

W tle widać Radosława trzymającego nagiego Henia. Z pozoru wszystko mogłoby wydawać się normalne, ale takie nagrania niestety nie są bezpieczne, kiedy trafiają do sieci, o czym przypomniały fanki w komentarzach. Warto zauważyć, że konto Małgorzaty Rozenek obserwuje 1,4 mln osób.

Jak to dobrze ze w moim rodzinnym albumie nie ma takich zdjęć - napisała jedna kobieta.

Wystarczyło zdjęcie wykadrować i obyłoby się bez szumu... ale @m_rozenek to mistrzyni prowokacji - dodała obserwatorka

Publikowanie zdjęć dzieci w Internecie

W raporcie "Sharenting i wizerunek dziecka w sieci" z 2020 roku możemy przeczytać, że większość dzieci i nastolatków nie czuje się komfortowo, kiedy rodzice pokazują ich zdjęcia w Internecie.

Warto przypomnieć o niebezpieczeństwie, jakim są pedofile. Raz wstawione zdjęcie lub film do Internetu, nigdy z niego nie znika. Pomóż chronić swoje dziecko i chroń jego prywatność.

Oto kilka kroków, które należy podjąć, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas publikowania zdjęć swoich dzieci w Internecie.

Zacznij od ustawienia prywatności. Według Common Sense Media, organizacji zajmującej się dostarczaniem informacji i edukacją o dzieciach i mediach, nie ma potrzeby bać się umieszczania zdjęć swoich dzieci w prywatnych albumach ze zdjęciami udostępnianym małej grupie najbliższych osób.

Artykuły polecane przez redakcję Portal parentingowy:

Źródło: Instagram; Rasingchildren.net.au

Jessika PiechockaAutor

Wydawca portalu Portalparentingowy.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Gdańskim. Wcześniej byłam związana z pracą w Agora S.A, gdzie pełniłam funkcję redaktora portalu Edziecko.pl. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Dziecko

Lista popularnych 100 lat temu imion, które wciąż są modne

Czytaj więcej >

Dziecko

Studenci nagrali audiobooki dla dzieci z Ukrainy. Poruszający gest

Czytaj więcej >

Dziecko

Kim jest gwiezdne dziecko? Tajemnicze określenie skrywa wielką tragedię

Czytaj więcej >

Dziecko

Wyjątkowo inteligentne dziecko rozpoznasz po 5 cechach

Czytaj więcej >

Dziecko

Jak oswoić dziecko z tematem niepełnosprawności? Praktyczny savoir-vivre

Czytaj więcej >

Dziecko

Jak nazywano dzieci 100 lat temu? Niektóre wybory mogą zaskoczyć

Czytaj więcej >