portalparentingowy.pl
Edyta Pazura

instagram.com/edyta_pazura

Edyta Pazura prezentuje idealną sylwetkę. Ciężko uwierzyć, że ma za sobą trzy porody

13 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Edyta Pazura zyskała sporą popularność po ślubie z aktorem, Cezarym Pazurą. 33-latka stała się też bardzo aktywna na Instagramie, gdzie ochoczo pokazuje swoje życie. Najnowszym zdjęciem wbiła internautów w fotel - pokazała perfekcyjną sylwetkę.

Edyta i Cezary doczekali się trzech pociech. Tym większe poruszenie wzbudziła ostatnia fotka 33-latki, na której zaprezentowała światu figurę nastolatki. Aż trudno uwierzyć, że ma za sobą trzy porody.

Małżeństwo Pazurów

Cezary Pazura to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat bryluje w show-biznesie i cieszy się mianem jednego z popularniejszych aktorów. Chociaż nieczęsto możemy go zobaczyć na czerwonym dywanie, gwiazdor rekompensuje fanom nieobecność na Instagramie, gdzie jest bardzo aktywny.

Celebryta chętnie chwali się w sieci swoimi dzieci, a w szczególności żoną, która błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię fanów. Chociaż nie wróżono im świetlanej przyszłości ze względu na dużą różnicę wieku (Cezary jest starszy od ukochanej o 26 lat), ci stale udowadniają, że ich miłość z każdym dniem jest coraz mocniejsza.

Dziecko bawiło się tabletem

Dziecko bawiło się tabletem mamy. Po chwili kobieta zorientowała się, jak ogromne pieniądze straciła

CZYTAJ DALEJ

Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 2009 roku, a od tego czasu doczekali się trzech pociech: Amelii, Antoniego i Rity. Przeglądając instagramowe profile Edyty i Czarka można z łatwością zauważyć, że cała rodzina jest bardzo z sobą zżyta i chętnie spędzają wspólnie czas.

Na Instagramie Edyty możemy znaleźć kadry ze zwykłego codziennego życia, bajecznych wakacji, a także odważniejsze fotki, do których chętnie pozuje. Ostatnio 33-latka wskoczyła w strój kąpielowy i oczywiście nie odmówiła sobie krótkiej sesji.

Fani zachwyceni sylwetką Edyty Pazury

Edyta często dzieli się z obserwatorami odważniejszymi zdjęciami, które wykonuje jej sam Cezary. 33-latka ochoczo eksponuje swoje doskonałe ciało i tym razem nie było inaczej.

Ubrana w niebieski strój kąpielowy, w szalonej pozie, zaprezentowała długie, smukłe nogi i idealnie płaski, umięśniony brzuch. Aż ciężko uwierzyć, że Edyta ma za sobą trzy porody. Zachwyceni wakacyjną fotką internauci szybko ruszyli do komentowania.

- Nie…Tak nie wygląda mama trójki dzieci! Boska - pisze jedna z obserwatorek.

- Zapisuje, jako zdjęcie motywacyjne! - dodaje kolejna.

- No ty dziewczyno to masz figurę wartą miliony - czytamy.


Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

  • Brytyjka będąc w ciąży po 3 tygodniach zaszła w kolejną ciążę

  • Kobieta podczas porodu dowiedziała się, że ma podwójny system rozrodczy

  • Mama znalazła w łóżku dziecka nietypowe robaki. Okazało się, że nie były to pluskwy


Źródło: Instagram

Podobne artykuły

Gwiazdy

Aleksandra Szwed pochwaliła się córeczką i ukochanym. Wzruszający widok

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Anna Karczmarczyk przekazała radosną nowinę. Właśnie urodziła

Czytaj więcej >
Dziecko znanej wokalistki

Gwiazdy

Ellie Goulding spodziewa się dziecka. Artystka przekazała radosną nowinę

Czytaj więcej >