Wyszukaj w serwisie
Przed ciążą Ciąża i Poród dziecko 0-2 przedszkolak szkoła Życie rodzinne zdrowie i pielęgnacja dziecka quizy
portalparentingowy.pl > Gwiazdy > Jakub Tolak został ojcem. Znamy już płeć i imię dziecka
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 13.06.2022 12:35

Jakub Tolak został ojcem. Znamy już płeć i imię dziecka

Jakub Tolak z partnerką
fot. https://www.instagram.com/foxesineden/

Jakub Tolak właśnie przekazał swoim fanom radosną nowinę. Już od jakiegoś czasu gwiazdor chwalił się zdjęciami krągłego brzucha swojej partnerki. Teraz długo oczekiwane dziecko wreszcie przyszło na świat.

Tolak udostępnił pierwszą fotografię noworodka i zdradził jego płeć oraz imię. Wieści o narodzinach przekazał w dość oryginalnych słowach. "W miniony weekend wzięliśmy udział w filmie science fiction pt. "Poród"" - napisał.

Jakub Tolak został ojcem

Jakub Tolak do tej pory znany jest z roli Daniela Rossa w "Klanie". Chociaż gwiazdor nie pokazuje się już w serialu, to łatka wspomnianej postaci przylgnęła do niego na dobre. Przez pewien okres Tolak próbował swoich sił również w innych produkcjach, jednak z czasem zdecydował się porzucić dotychczasowe życie i ruszył zwiedzać świat.

Teraz w życiu Jakuba Tolaka zaszły kolejne zmiany. W grudniu 2021 roku ogłosił, że jego partnerka Zofia Samsel jest w ciąży. Z tej okazji małżeństwo wystąpiło w "Dzień dobry TVN", gdzie wyznali, że chcą powitać malucha na terenie Polski.

Znamy płeć i imię dziecka

Kilka miesięcy później nadszedł długo wyczekiwany dzień. Na Instagramie Jakuba Tolaka ukazało się zdjęcie nowo narodzonego dziecka.

- Czas się przywitać. - W jej imieniu i z jej imieniem. W miniony weekend wzięliśmy udział w filmie science fiction pt. "Poród". Role pierwszoplanowe. Ciągle zadajemy sobie pytanie - "jak przetrwała ludzkość?!" - wiedząc już jak odbywa się to, co najważniejsze. Dużo szacunku dla wszystkich, którzy się do tego przyczyniają — napisał gwiazdor.

Przy okazji Tolak zdradził, jakiej płci jest maluch i jakie nadano mu imię. Do jego rodziny dołączyła dziewczynka o imieniu Tosia.

- Cała i zdrowa. Mamy nadzieję, że niebawem również szczerze szczęśliwa, że może poznawać się ze światem bliżej. Na ten moment to my, przepełnieni różnej maści emocjami, poznajemy się z nową rzeczywistością.

Artykuły polecane przez redakcję Portal Parentingowy:

Tagi: Jakub Tolak